Hotel Olšanka: Skvělé ubytování v centru Prahy pro vaše nezapomenutelné cestování

Hotel Olšanka

"Hotel Olšanka - Váš útulný pobyt v srdci Prahy"

Poloha hotelu Olšanka v Praze

Poloha hotelu Olšanka v Praze

Hotel Olšanka se nachází v srdci hlavního města, v nejživější části Prahy 3. Jeho poloha nabízí snadný přístup ke všem oblíbeným turistickým atrakcím, jako je například historické centrum, nákupní čtvrtě a kulturní památky.

Pokud hledáte ubytování s vynikajícím spojením s městskou dopravou, nemůžete si vybrat lepší místo. Hotel Olšanka se pyšní blízkostí k metru a tramvajové zastávky Flora, což znamená snadný přístup do jakéhokoliv bodu města.

Navštivte nás a užijte si nezapomenutelný pobyt v krásné Praze!

Popis ubytovacích možností

Popis ubytovacích možností v hotelu Olšanka v Praze

Hotel Olšanka se nachází v centru Prahy a nabízí bohaté možnosti ubytování. Hosté si mohou vybrat z několika typů pokojů, které jsou zařízeny moderním nábytkem a poskytují pohodlný pobyt.

Standardní dvoulůžkové pokoje jsou ideální pro jednotlivce nebo dva hosty a nabízejí veškeré potřebné vybavení, jako je koupelna s vanou či sprchovým koutem, TV, minibar a připojení k WiFi síti.

Pro hosty hledající více prostoru nabízí hotel Olšanka i vybavené apartmány s oddělenými ložnicemi a obývacím prostorem. Všechny apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem, což umožňuje hostům vařit si vlastní jídlo a ušetřit tak na stravování.

V hotelu Olšanka se také nachází wellness centrum s bazénem, saunou, soláriem a fitnes centrem. Pro hosty je k dispozici i masážní studio s širokou nabídkou relaxačních masáží.

Zkrátka, hotel Olšanka je ideálním místem pro každého hosta hledajícího pohodlné ubytování v centru Prahy s možností relaxace a odpočinku.

Restaurace a služby v hotelu

Vychutnejte si vynikající jídlo a nezapomenutelnou službu v našem hotelu Olšanka, který se nachází v krásné Praze. Zkušený personál restaurace Vám nabídne širokou škálu specialit a pokrmů připravených ze čerstvých ingrediencí, aby si Vaše chuťové buňky přišly na své. Aby Vaše zážitky z pobytu u nás byly co nejvýjimečnější, nabízíme také mnoho dalších služeb, včetně masáží, wellness centra a kadeřnických salonů. U nás najdete vše potřebné pro dokonalý odpočinek a relaxaci. Přijďte navštívit náš hotel Olšanka a zažijte luxusní pohodlí s prvotřídním servisem!

Rekreační centrum a wellness

Rekreační centrum a wellness jsou nedílnou součástí nabídky hotelu Olšanka v Praze. Užijte si zasloužený oddych v moderně vybaveném fitness centru, nebo se ponořte do relaxace v saunách, bazénu a vířivce. S nabídkou masáží a kosmetických procedur si navíc můžete dopřát perfektní péči o tělo i mysl. Rekreační centrum a wellness hotelu Olšanka jsou nejlepší volbou pro ty, kdo hledají skvělé ubytování spojené s neomezenými možnostmi odpočinku a regenerace.

Doprava a parkování

Doprava a parkování jsou důležitými aspekty vašeho pobytu v Hotelu Olšanka v Praze. Pokud se rozhodnete pro příjezd autem, nabízíme vám možnost parkovat na našem parkovišti, které je pro hosty zdarma. Využít můžete také blízkost veřejné dopravy - stanice metra "Želivského" je jen několik kroků od hotelu a autobusová zastávka "Olšanské náměstí" je v docházkové vzdálenosti. Díky tomu snadno a rychle dostanete do centra města nebo na další turistické zajímavosti.

Závěr a doporučení pro návštěvníky

Závěr a doporučení pro návštěvníky

Pokud hledáte skvělé ubytování v samém srdci Prahy, nemůžete minout Hotel Olšanka. Tento elegantní hotel nabízí nejen útulné pokoje a prvotřídní vybavení, ale i skvělou polohu poblíž mnoha atrakcí a turistických památek.

Během svého pobytu si určitě nenechte ujít relaxaci v moderním wellness centru s bazénem a saunou, kde si můžete odpočinout po dlouhém dni plném objevování překrásného města Prahy.

Naše doporučení? Nezapomeňte využít služeb našeho přátelského personálu, kteří se postarají o vaše pohodlí a spokojenost během celého pobytu. Rezervujte si svůj pokoj v Hotelu Olšanka již dnes a užijte si nezapomenutelný čas v nejkrásnějším městě Evropy!

Publikováno: 25. 06. 2023

Kategorie: cestování

Autor: Anežka Kozáková

Tagy: hotel olšanka | hotel olšanka v praze