Oáza klidu uprostřed města: Maximus Resort Brno - hotel i wellness centrum

Maximus Resort Brno

Vítejte v Maximus Resort Brno - luxusním hotelu a wellness centru v srdci Brna. S našimi prvotřídními službami a vybavením se můžete těšit na dokonalý pobyt, během kterého si odpočinete a zrelaxujete se. Připravili jsme pro Vás ty nejlepší podmínky pro Vaší pohodu a zábavu, budete u nás jako na dovolené!

Poloha a přístupnost

Poloha a přístupnost Maximus Resort Brno

Maximus Resort Brno se nachází v krásné lokalitě blízko brněnské přehrady, což nabízí hostům možnost relaxace v klidném prostředí s nádherným výhledem na okolní přírodu. Své hosty také potěší svou snadnou dostupností, jelikož se nachází pouhých 15 minut jízdy od historického centra města Brna a má tak dobré dopravní spojení s hlavním městem Moravy. S pomocí našich zaměstnanců určitě bez problémů dorazíte na místo a budete si moci užít plnohodnotný hotelový zážitek.

Vybavení pokoje

Vybavení pokoje v hotelu Maximus Resort Brno

Ubytování v hotelu Maximus Resort Brno je nejen dočasným útočištěm, ale také místem, kde se můžete cítit jako doma. Všechny pokoje jsou navrženy s ohledem na vaše potřeby a pohodlí během pobytu.

Každý pokoj je moderně vybaven a nabízí nádherný výhled z okna. K dispozici jsou různé typy pokojů – od standardních po luxusní suity, které splní přání i těch nejnáročnějších hostů. Vybavení každého pokoje zahrnuje klimatizaci, TV s plochou obrazovkou, minibar, trezor a samozřejmostí je bezplatné Wi-Fi připojení.

Pro ty, kteří si chtějí užít trochu více luxusu a relaxace, jsou k dispozici také speciální wellness pokoje s vlastní saunou a vířivkou.

Kvalitní vybavení pokojů v kombinaci s pozorností ke detailu dělají z pobytu v Maximus Resort Brno jedinečný zážitek.

Wellness centrum

"Maximus Resort Brno - nabízí dokonalé wellness zážitky"

Restaurace a stravování

Restaurace a stravování v Maximus Resortu Brno - Užijte si kulinářský zážitek v naší restauraci, která nabízí širokou škálu gastronomických specialit. Od snídaně po večeři, týdenní menu a tematické večery - máme pro vás připraveno mnoho lahodných možností. Pokud se chcete občerstvit nebo si dopřát něco sladkého, navštivte naši kavárnu nebo cukrárnu. Pro hosty s různými dietami a potřebami jsou k dispozici speciální menu. Objednejte si své oblíbené jídlo a užijte si luxusní oběd či romantickou večeři v pohodlí hotelu Maximus Resort Brno.

Konferenční prostory

Konferenční prostory v hotelu a wellness centru Maximus Resort Brno jsou ideální volbou pro vaše podnikové nebo soukromé akce. S moderním vybavením a kapacitou až pro 700 osob, budou vaše konference, semináře, prezentace či společenské události úspěšné a nezapomenutelné. Navíc můžete využít našich profesionálních služeb v oblasti cateringových služeb, technického zázemí a dalších možností k uspořádání skvělého eventu.

Další služby

Další služby v Maximus Resort Brno

Kromě bohatého wellness centra a prvotřídního ubytování v našem hotelu nabízíme i širokou škálu dalších služeb pro naše hosty. V našem resortu najdete moderní konferenční prostory, které jsou ideálním místem pro vaše firemní setkání či tréninky. Ke sportování slouží tenisové kurty a fitness centrum s nejnovějšími stroji, kde se můžete v klidu protáhnout nebo procvičit s trenérem. Pokud máte rádi adrenalinové zážitky, můžeme vám zajistit např. tandemový seskok padákem.

V Maximus Resortu Brno je pro každého něco!

Závěr a hodnocení

Závěr a hodnocení

Po návštěvě hotelu a wellness centra Maximus Resort Brno lze konstatovat, že se jedná o skvělé místo pro relaxaci a odpočinek v srdci Brna. Hotel nabízí moderní a prostorné pokoje s veškerým potřebným vybavením pro pohodlný pobyt. Wellness centrum pak disponuje širokou škálou služeb, jako je například bazén, sauna či masáže.

Personál hotelu i wellness centra je vstřícný a ochotný pomoci s jakýmkoliv požadavkem či dotazem. Kromě toho je zde k dispozici i vynikající restaurace, která nabízí širokou škálu jídla nejen z české kuchyně.

Celkově tedy lze Maximus Resort Brno doporučit pro všechny, kteří hledají kvalitní ubytování a wellness služby v blízkosti centra města.

Publikováno: 05. 07. 2023

Kategorie: cestování

Autor: Kateřina Štechová

Tagy: maximus resort brno | hotel a wellness centrum v brně