Objevte krásy přírody v Kempu Sedmihorky - ideální místo pro cestování

Kemp Sedmihorky

Vítejte v Kempu Sedmihorky - ideálním místě pro cestování a objevování krás přírody! Tento kemp se nachází v srdci Rakouska a nabízí návštěvníkům jedinečný zážitek spojený s klidem, relaxací a aktivitami v přírodě. Připravte se na nezapomenutelnou dovolenou plnou adrenalinových sportů, krásných výletů a chutné gastronomie. Vítáme všechny milovníky přírody i rodiny s dětmi, kteří hledají dokonalé místo pro odpočinek a zábavu. Přijďte si užít nezapomenutelné chvíle v Kempu Sedmihorky!

Poloha a přírodní krása kempu

Kemp Sedmihorky se nachází v srdci Českého ráje, v malebné oblasti mezi skalami a lesy. Jeho poloha je ideální pro milovníky přírody a outdoorových aktivit. Okolní krajina je plná úchvatných pískovcových skalních útvarů, zelených luk a lesů, které lákají k procházkám či cyklistickým výletům. V blízkosti kempu se nachází také mnoho turistických tras a vyhlídkových bodů, jako například Prachovské skály nebo Hruboskalsko. Přijďte objevit krásy přírody právě zde!

Ubytování a vybavení v kempu

Kemp Sedmihorky nabízí různé možnosti ubytování pro své návštěvníky. Můžete si vybrat mezi stanováním na přilehlých travnatých plochách, pronájmem chatky nebo karavanu. Všechny chatky jsou plně vybavené a poskytují veškerý komfort potřebný pro příjemný pobyt. Kemp také disponuje moderními sociálními zařízeními s teplou vodou a sprchami. Pro ty, kteří preferují luxusnější ubytování, je k dispozici i možnost pronájmu apartmánů s vlastní koupelnou a kuchyňským koutem. Všechny ubytovací kapacity jsou čisté, útulné a dobře udržované.

Aktivity a zábava pro návštěvníky

V kempu Sedmihorky se návštěvníci mohou těšit na širokou škálu aktivit a zábavy. Pro milovníky přírody je zde možnost pěších túr, cyklistiky či jízdy na koni. Kemp leží v blízkosti krásných lesů a jezer, které nabízejí ideální prostředí pro relaxaci a odpočinek.

Pro ty, kteří preferují adrenalinové zážitky, je k dispozici horolezecká stěna či lanový park. Kemp také nabízí sportovní vyžití jako tenisové kurty, beachvolejbalové hřiště a fotbalové hřiště. Pro děti je zde dětské hřiště s různými atrakcemi.

Ve večerních hodinách si návštěvníci mohou užít různé kulturní akce a večerní programy. Kemp pravidelně pořádá koncerty, divadelní představení a tematické večery. Pro milovníky wellness je tu možnost využít sauny nebo masáže.

Kemp Sedmihorky tak poskytuje bohatý výběr aktivit pro každého návštěvníka bez ohledu na věk či zájmy. Každý si zde najde to, co ho baví a přispěje k nezapomenutelnému pobytu v krásách přírody.

Stravování a gastronomie v kempu

Kemp Sedmihorky nabízí širokou škálu možností stravování a gastronomie pro své návštěvníky. V samotném kempu se nachází restaurace, která nabízí různé druhy jídel z české i mezinárodní kuchyně. Zde si můžete vychutnat tradiční české speciality, jako je guláš, svíčková nebo smažený sýr. Pro ty, kteří preferují lehkou stravu, jsou k dispozici saláty a různé druhy sendvičů. Restaurace má také venkovní terasu, kde si můžete vychutnat jídlo s krásným výhledem na okolní přírodu. Pro ty, kteří preferují vlastní vaření, je ve stanovém táboře možnost grilování a pikniku. Kemp Sedmihorky tak poskytuje skvělé možnosti stravování pro každého návštěvníka.

Doprava a dostupnost kempu

Kemp Sedmihorky se nachází v malebném prostředí Českého ráje, pouhých 10 km od města Turnov. Díky své strategické poloze je kemp snadno dostupný jak autem, tak veřejnou dopravou. Pro ty, kteří preferují cestování autem, je k dispozici parkoviště přímo v areálu kempu. Pro návštěvníky bez vlastního vozidla je tu možnost využít veřejnou dopravu – z centra Turnova jezdí pravidelné autobusové linky směrem na Liberec a Harrachov, které zastavují i u samotného kempu. Kemp Sedmihorky je tedy ideálním místem pro dovolenou pro ty, kteří hledají klid a pohodu uprostřed překrásné přírody Českého ráje.

Rezervace a informace pro návštěvníky

Pro rezervaci pobytu v Kempu Sedmihorky můžete využít online rezervační systém na našem webu nebo kontaktovat recepci kempu telefonicky. Doporučujeme si rezervovat místo předem, zejména během letních měsíců, kdy je kemp velmi oblíbený.

Při rezervaci je možné vybrat různé typy ubytování, od stanování a karavanů po chatky a apartmány. Ceny se liší podle typu ubytování a sezóny, ale jsou stále přijatelné a odpovídají kvalitě poskytovaných služeb.

V kempu je také možné pronajmout různé sportovní vybavení, jako jsou kola, pálky na minigolf nebo lodičky na jezeře. Pro děti jsou zde připraveny hřiště s prolézačkami a trampolínami. V letních měsících se konají také různé animační programy pro malé i velké návštěvníky.

Pokud máte jakékoli dotazy ohledně pobytu v Kempu Sedmihorky, neváhejte se obrátit na naši recepci. Naši zaměstnanci vám rádi poskytnou veškeré potřebné informace a poradí vám s plánováním vaší dovolené v tomto krásném přírodním prostředí. Těšíme se na vaši návštěvu!

Závěrem lze konstatovat, že Kemp Sedmihorky je skutečně ideálním místem pro cestování a objevování krás přírody. Jeho poloha v srdci Českého ráje nabízí nespočet možností pro pěší turistiku, cyklistiku nebo jiné outdoorové aktivity. Ubytování v moderních chatkách či vlastním karavanu je komfortní a vybavení kempu splňuje veškeré potřeby návštěvníků. Pro zábavu jsou zde k dispozici bazén, sportovní hřiště a dětské hřiště. Stravování je zajištěno v restauraci s bohatým menu a možností grilování. Doprava do kempu je snadná jak autem, tak i veřejnou dopravou. Rezervace je možná online nebo telefonicky a personál kempu je vždy ochotný poskytnout informace či poradit s plánováním aktivit. Doporučujeme tedy navštívit Kemp Sedmihorky a prožít nezapomenutelnou dovolenou v nádherném prostředí Českého ráje.

Publikováno: 12. 01. 2024

Kategorie: cestování

Autor: Terezie Křenková

Tagy: kemp sedmihorky | kemp