Olšanka: Skvělý hotel pro vaše cestování do Rakouska

Olšanka

Historie hotelu Olšanka

Hotel Olšanka se může pyšnit dlouhou historií sahající až do 19. století. Původně sloužil jako lázeňský dům a později byl přestavěn na moderní hotel. Během své existence prošel několika renovacemi, aby splňoval nejvyšší standardy pohodlí a kvality pro své hosty. Dnes je Hotel Olšanka známý svou tradicí a pohostinností, která z něj činí oblíbené místo pro cestovatele navštěvující Rakousko.

Poloha a vybavení hotelu

Hotel Olšanka se nachází v malebném městečku Bad Ischl v rakouské části Salzkammergut. Tato lokalita je známá svými léčivými prameny a lázeňskou tradicí. Hotel nabízí moderní vybavení, včetně wellness centra, fitness studia a restaurace s regionální kuchyní. Hosté mohou využít také konferenční prostory pro firemní akce nebo semináře. Díky strategické poloze je hotel ideálním výchozím bodem pro turistiku, cykloturistiku a lyžování v okolních horách.

Ubytování a pokoje

Ubytování v hotelu Olšanka je elegantní a pohodlné. Hotel nabízí různé typy pokojů, včetně jednolůžkových, dvoulůžkových a rodinných pokojů. Všechny pokoje jsou moderně zařízené s pohodlnými postelemi a koupelnou vybavenou sprchou nebo vanou. Hosté mohou využít také bezplatné Wi-Fi připojení a TV se satelitními kanály. Díky klidné atmosféře a kvalitnímu vybavení pokojů si zde hosté mohou užít relaxační pobyt v Rakousku.

Stravování a restaurace

Stravování v hotelu Olšanka je skvělým zážitkem pro hosty. Restaurace nabízí bohatou škálu lahodných pokrmů rakouské kuchyně, které jsou připravovány s láskou a pečlivostí. Každý den si můžete vybrat z širokého sortimentu čerstvých ingrediencí a regionálních specialit. Kromě hlavních jídel je k dispozici také rozmanitá nabídka dezertů a nápojů. V restauraci panuje přátelská atmosféra a profesionální personál se postará o vaše potřeby s úsměvem na tváři. Pro milovníky dobrého vína je k dispozici skvěle zařízený vinný bar s širokou nabídkou domácích i zahraničních vín.

Wellness a relaxace

Wellness a relaxace jsou nedílnou součástí pobytu v hotelu Olšanka. Hosté zde mohou využít moderní wellness centrum s vířivkou, saunou a fitness studiem. K relaxaci slouží také masáže a kosmetické procedury poskytované profesionálním personálem. Pro ty, kteří hledají klid a odpočinek, je k dispozici relaxační zóna s pohodlnými lehátky a tichým prostředím. Wellness centrum nabízí ideální možnost na regeneraci po dni stráveném objevováním krás Rakouska.

Akce a aktivity v okolí

V okolí hotelu Olšanka se nachází mnoho zajímavých akcí a aktivit, které mohou hosté využít během svého pobytu v Rakousku. V blízkosti hotelu se nachází nádherné cyklostezky a turistické trasy, které vedou k malebným jezerům a horským vrcholkům. Pro milovníky zimních sportů je v blízkosti k dispozici lyžařský areál s perfektně upravenými sjezdovkami a snowparkem. V letních měsících si hosté mohou užít golfové hřiště nebo tenisové kurty v okolí. Pro ty, kteří hledají adrenalinový zážitek, je možné vyzkoušet si paragliding či horolezectví ve skalnatých útesech nedaleko hotelu. Díky různorodým aktivitám v okolí je hotel Olšanka skvělou volbou pro aktivní odpočinek v rakouských Alpách.

Recenze a hodnocení hostů

Recenze a hodnocení hostů hotelu Olšanka jsou výborné. Hosté chválí příjemný personál, čisté pokoje a skvělou polohu blízko rakouských hranic. Wellness centrum je také velmi oblíbené pro relaxaci po celodenním objevování okolí. Restaurace nabízí lahodné pokrmy rakouské kuchyně, které si hosté pochvalují. Celkově je hotel Olšanka ideálním místem pro pobyt při cestování do Rakouska.

Publikováno: 08. 03. 2024

Kategorie: cestování

Autor: Terezie Křenková

Tagy: olšanka | hotel