Plánujete prázdniny v roce 2019? Zjistěte, kdy si užít volno a kam vyrazit!

Prázdniny 2019

Vítejte v našem informačním centru ohledně prázdnin v roce 2019! Následující informace vám poskytnou přehled o termínech letních a zimních prázdnin pro tento rok. Připravte se na skvěle strávené volno s naší pomocí!

Termíny prázdnin v roce 2019

Termíny prázdnin v roce 2019

Vážení rodiče, studenti a učitelé, zde jsou termíny prázdnin v roce 2019. Prosím, vezměte je v úvahu při plánování vaší dovolené nebo při organizaci školního roku.

Zimní prázdniny:

- od soboty 16. února 2019 do neděle 24. února 2019

Jarní prázdniny:

- od soboty 13. dubna 2019 do pondělí 22. dubna 2019 (Velikonoční pondělí)

Letní prázdniny:

- od pátku 28. června 2019 do neděle 1. září 2019

Podzimní prázdniny:

- od soboty 26. října 2019 do neděle 3. listopadu 2019

Poznámka: Termíny mohou být mírně různé v jednotlivých regionech České republiky, proto doporučujeme se informovat o konkrétních datech u vaší školy nebo na Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Letní prázdniny

Letní prázdniny 2019: Co dělat, když se nudíte?

1. Délka letních prázdnin

Délka letních prázdnin v roce 2019 činí obvykle 2 měsíce a končí zpravidla poslední srpnový den. Konkrétně to tedy znamená, že prázdniny začínají ve školách v poslední červnový den a končí v poslední srpnový den. Tento termín se ale může poněkud lišit podle regionu nebo typu školy, takže doporučujeme zkontrolovat si přesný termín u konkrétního zařízení.

2. Aktivity pro letní prázdniny

Pokud hledáte způsoby, jak si užít letošní prázdniny naplno, máme pro vás několik skvělých tipů. V našem seznamu aktivit pro letní prázdniny najdete různé možnosti od kulturních akcí a výletů přes sportovní aktivity až po relaxaci u vody. Připravené jsou také programy pro děti i dospělé, aby se každý našel. Prozkoumejte náš seznam a pojďte si užít nezapomenutelné léto plné zábavy a dobrodružství!

Zimní prázdniny

Zimní prázdniny jsou nedílnou součástí prázdnin 2019. Zajímá Vás, kdy začínají a končí? Potřebujete tipy na zimní aktivity pro děti nebo plánujete rodinnou dovolenou v horách? Přečtěte si následující informace o zimních prázdninách a najděte si inspiraci!

1. Délka zimních prázdnin

V letošním roce se těšíme na zimní prázdniny, které jsou vždy dlouho očekávaným obdobím pro studenty i učitele. Zimní prázdniny 2019 budou trvat celkem tři týdny a začínají v sobotu 23. února 2019. Poslední den zimních prázdnin je neděle 17. března 2019, kdy se opět vrátíme do školních lavic plni nových sil a energie.

2. Aktivity pro zimní prázdniny

2. Aktivity pro zimní prázdniny

Pokud se chystáte trávit zimní prázdniny v roce 2019, máme pro vás pár skvělých tipů na aktivity. Začněte třeba sjezdovkami a běžeckými tratěmi na horách, kde si užijete nádherné prostředí a vyhlídky. Pokud nejste fanoušky zimních sportů, můžete navštívit různé kulturní akce – koncerty, divadelní představení či výstavy. Nezapomeňte také na možnost relaxace a odpočinku v lázeňských městech nebo wellness centrech. Zkrátka i během zimních prázdnin si lze najít spoustu zajímavých aktivit.

Jarní prázdniny

Jarní prázdniny - čas odpočinku a zábavy pro školáky i rodiny. Zjistěte, kdy bude jaro v roce 2019 a plánujte si svůj volný čas s námi. Nabízíme užitečné informace o termínech jarních prázdnin v České republice, tipy na zábavu pro děti i dospělé a doporučené cestovní destinace. Připravte se na nezapomenutelnou dovolenou!

1. Délka jarních prázdnin

Délka jarních prázdnin v roce 2019 je stanovena na 11 dní. Tyto prázdniny začínají v sobotu 13. dubna a končí v úterý 23. dubna. Máte tedy možnost si užít téměř dva týdny volna od školy či práce. Během jarních prázdnin můžete navštívit rodinu, přátelé nebo naplno využít volno pro relaxaci a zajímavé aktivity ve vašem oblíbeném místě.

2. Aktivity pro jarní prázdniny

Pokud hledáte způsob, jak strávit jarní prázdniny s vašimi dětmi, máme pro vás několik skvělých tipů na aktivity! V této části se dozvíte o nejlepších možnostech, jak si užít jarní prázdniny 2019. Od sportovních aktivit až po kreativní workshopy a kulturní akce - najdete tu všechno! Podívejte se na naše návrhy a vyberte si tu nejlepší volbu pro vás a vaši rodinu.

Podzimní prázdniny

Podzimní prázdniny jsou jednou z nejkrásnějších dovolených v roce. Vychutnejte si vzácné chvíle klidu a odpočinku s rodinou či přáteli. Zkuste si naplánovat nějaký výlet, projít se po krásné podzimní přírodě nebo si užít teplého nápoje v útulné kavárně. Pokud se rozhodnete zůstat doma, vyberte si hezkou knihu nebo film, který vám bude dělat společnost. Podzimní prázdniny jsou příležitostí na trávení kvalitního času s lidmi, na kterých vám záleží a relaxaci po celém roce plném práce a povinností.

1. Délka podzimních prázdnin

Vážení rodiče a žáci,

ráda bych Vám přinesla informace o délce nadcházejících podzimních prázdnin pro školní rok 2019/2020. Tyto prázdniny budou trvat celkem 10 dní od soboty 26. října do pondělí 4. listopadu. Je důležité si tuto dobu naplánovat a využít ji k zaslouženému odpočinku, ale také k samostudiu či trávení času s rodinou.

Děkuji Vám za pozornost a přeji krásné podzimní dny.

S pozdravem

Vaše pomocná asistentka v českém jazyce

2. Aktivity pro podzimní prázdniny

Vyhrajte si podzimní prázdniny plné zábavy a dobrodružství! Přinášíme vám seznam nejlepších aktivit, které můžete dělat během tohoto období. Od procházek v barevných lesích až po návštěvu strašidelných domů na Halloweenu, máme tu spoustu nápadů jak si užít tyto krásně chladné dny. Ať už máte rádi adrenalinové sporty, nebo raději zůstanete v teple a přijímáte sezónní pochoutky jako jsou tekuté koláče ze svíčkové, určitě najdete něco co vás zaujme. Takže neváhejte a vydejte se na velkolepé podzimní dobrodružství!

Závěr

Doufám, že jsem vám poskytl/a užitečné informace o prázdninách 2019. Pokud budete mít jakékoliv dotazy nebo potřebujete další informace, neváhejte mě kontaktovat. Přeji vám příjemné a bezstarostné prázdniny!

Publikováno: 20. 04. 2023

Kategorie: cestování

Autor: Kateřina Štechová

Tagy: prázdniny 2019 | informace o prázdninách v roce 2019