Prague Boats: Nejkrásnější plavby po Vltavě v srdci Prahy

Prague Boats

Úvod do společnosti Prague Boats

"Prague Boats - nejlepší způsob, jak objevit krásy Prahy ze vzdálenosti řeky. Připojte se k nám a prožijte nezapomenutelnou plavbu po Vltavě, během které se dozvíte o historii města, užijete si chutné jídlo a pití a budete mít možnost obdivovat nejkrásnější pražské památky z pohledu, který jinak nezažijete."

Historie společnosti

Historie společnosti Prague Boats se začala psát již v roce 1860, kdy byla založena společnost s názvem Pražské parníkářství. Ta se pak v pozdějších letech transformovala na další lodní společnosti, až v roce 1993 vznikla současná společnost Prague Boats.

Během své historie Prague Boats prošla mnoha změnami a rozrůstáním flotily, avšak její hlavní cíl zůstal stejný - nabízet nezapomenutelné plavby po krásách Prahy. Dnes Prague Boats patří mezi přední lodní společnosti nejen v České republice, ale i na celém kontinentu.

Sledování historie Prague Boats je jako putování po řece Vltavě, kde každá epocha zanechala svou stopu v podobě nových projektů plavebního ruchu. Zatímco v minulosti dominovaly parníky a velká plavidla, dnes tvoří pestrou paletu lodních typů malé vyhlídkové lodě i luxusní salónní lodě určené pro společenské akce.

Pro návštěvníky Prahy je Prague Boats synonymem pro jedinečný způsob prohlédnutí města ze sedla lodi a obdivování neopakovatelné panoramy, z čehož má profit nejen turistický trh, ale i firma sama.

Nabídka lodních plaveb a turistických okruhů

"Nabídka lodních plaveb a turistických okruhů s Prague Boats"

Jako přední lodní společnost v Praze nabízíme širokou škálu lodních plaveb a turistických okruhů pro zájemce o objevování krás, které město nabízí z vodní perspektivy. Od romantických večeří na palubě po rodinné výlety s dětmi, u nás si každý najde to své. Připojte se k nám na nezapomenutelné jízdě po Vltavě a užijte si nevšední zážitek.

Služby a vybavení lodí

Služby a vybavení lodí u společnosti Prague Boats jsou nekompromisní. Naše flotila je vybavena všemi moderními technologiemi a zajišťuje komfortní plavby při kterých si návštěvníci mohou vychutnat panoramatický výhled na krásy Prahy. Nabízíme nejen kvalitní občerstvení a drinky, ale také profesionální personál, který se postará o vaše pohodlí a bezpečnost na palubě. Zkrátka s Prague Boats si užijete nezapomenutelný zážitek!

Akce a speciální nabídky

Akce a speciální nabídky s lodní společností Prague Boats

Přinášíme Vám nejnovější akce a speciální nabídky, které jsou pro Vás připraveny na palubách lodní společnosti Prague Boats. Přijďte si užít romantickou večeři na vodě, ochutnat pravou českou kuchyni, zatančit si na hudebních večerech nebo se vydat na fascinující plavbu po panoramatu historické Prahy. Zajímavé akce a přitažlivé nabídky jsou tu pro Vás celoročně!

Spolupráce s ostatními turistickými organizacemi

Spolupráce s ostatními turistickými organizacemi je pro Prague Boats klíčová pro dosažení našeho cíle poskytovat nejvyšší kvalitu služeb našim zákazníkům. Jsme hrdi na to, že spolupracujeme s mnoha renomovanými turistickými organizacemi v Praze a okolí, abychom nabídli nejlepší zážitek ze splouvání Vltavy a poznávání krásného města Prahy.

Díky těmto spolupracím jsme schopni nabídnout širokou škálu aktivit, jako jsou například vodní taxi služby, soukromé plavby, romantické večeře na palubě lodě a mnoho dalších možností. Spolupráce nám umožňuje poskytovat ty nejlepší zážitky pro naše zákazníky v bezpečném prostředí a za konkurenceschopné ceny.

Věříme, že společná práce s ostatními turistickými organizacemi je klíčem k úspěchu. Spolu se snažíme o to, aby návštěvníci Prahy odcházeli s nezapomenutelným zážitkem a vzpomínkami na krásy tohoto unikátního města.

Reference a zákaznické recenze

Reference a zákaznické recenze jsou důležitou součástí našeho podnikání v Pražských lodích. Naše společnost si totiž zakládá na kvalitním servisu a maximální spokojenosti našich zákazníků. Proto jsme velmi hrdí na to, že mnoho z nich se s námi neváhá podělit o své zkušenosti.

Naše lodě jsou nejen moderní a dobře vybavené, ale také bezpečné a pohodlné. Na palubě se u nás budete cítit jako doma a naše posádka vám bude k dispozici s veškerými potřebnými informacemi a radami.

Děkujeme všem našim zákazníkům za jejich důvěru a přinášíme Vám několik ukázek jejich ohlasů:

„Byli jsme nadšení ze služeb Pražských lodí. Výtah do centra, snadná cesta vlakem i autem.“

„Výborný servis i jídlo, určitě se brzy vrátím!“

„Krásný výhled, velmi pohodlné sedačky, milý personál – co si přát víc?“

Dovolte nám tedy pozvat Vás ke krásnému zážitku plnému unikátní atmosféry a vynikajícího servisu. S Pražskými loděmi si užijete nezapomenutelný zážitek plný památek, historie a romantiky!

Budoucnost společnosti a plány na rozvoj

Budoucnost společnosti Prague Boats vypadá velmi slibně. Společnost chce rozvíjet své služby a nabízet stále více zajímavých zážitků pro návštěvníky Prahy. V plánu má například rozšíření flotily lodí nebo vytvoření nových tematických plaveb, které obohatí turistickou nabídku města.

Dalším cílem Prague Boats je zlepšování kvality služeb pro své klienty. Společnost se zaměřuje na školení personálu, modernizaci technologií a úpravy interiérů lodí. Tímto způsobem chce poskytovat ještě lepší zázemí pro různé druhy akcí, jako jsou třeba firemní večírky, rodinné oslavy či romantické večeře.

Navzdory nelehké době v souvislosti s pandemií Covid-19 věříme, že Prague Boats jsou dlouhodobě stabilním partnerem pro organizování nezapomenutelných momentů na palubách lodí s krásným výhledem na historický panoramatický Prahu.

Závěr a doporučení pro zájemce o lodní plavby v Praze.

Závěr a doporučení pro zájemce o lodní plavby v Praze

Pokud hledáte nezapomenutelný zážitek a toužíte poznat kouzlo Prahy z jiné perspektivy, rozhodně navštivte společnost Prague Boats. Naše lodě nabízejí jedinečné výhledy na historické památky a krásy města, které byste nepoznali jinak.

Kromě toho se můžete těšit na skvělou obsluhu a komfortní vybavení lodí. Na palubě si můžete dopřát chutné jídlo a pití nebo se jednoduše uvolnit při poslechu pohodové hudby.

Pro maximální spokojenost našich zákazníků nabízíme také různé druhy plaveb od krátkých okruhů po celodenní výlety nebo dokonce soukromé pronájmy lodí.

Vyzkoušejte nás a uvidíte sami, proč jsme jedni z nejoblíbenějších poskytovatelů lodních plaveb v Praze.

Publikováno: 05. 06. 2023

Kategorie: cestování

Autor: Terezie Křenková

Tagy: prague boats | lodní společnost