Vodní radovánky v Marienberg Aquaparku: Německý ráj pro celou rodinu

Marienberg Aquapark

Vodní radovánky v Marienberg

Marienberg sice neleží přímo u moře, ale i tak si tu užijete spoustu vodní zábavy. Vydejte se k nedaleké přehradě, kde si můžete zaplavat, zkusit windsurfing nebo si jen tak užívat sluníčka na pláži. Pro rodiny s dětmi je tu k dispozici dětské hřiště a brouzdaliště. Pokud máte raději klidnější zábavu, vydejte se na projížďku loďkou po jezeře a pokochejte se krásou okolní krajiny. Ať už se rozhodnete pro cokoli, vodní radovánky v Marienbergu si užijete naplno.

Relaxace a zábava pro celou rodinu

Ať už je vaše představa o dokonalém odpočinku jakákoli, existuje nespočet možností, jak si užít volný čas s rodinou. Pro aktivní rodiny je skvělou volbou výlet do přírody. Vydejte se na túru do hor, projeďte se na kolech lesem nebo si užijte vodní radovánky u jezera. Pro milovníky kultury a historie jsou tu muzea, galerie a památky. Děti nadchne interaktivní expozice, dospělí ocení zajímavou přednášku nebo komentovanou prohlídku.

Pokud toužíte po relaxaci a klidu, navštivte wellness centrum. Bazén, sauna a masáž vám pomohou zapomenout na každodenní starosti. Pro rodiny s dětmi jsou ideální aquaparky s tobogány, skluzavkami a dalšími atrakcemi. Večer si pak můžete užít společenskou hru, film nebo jen tak posedět a povídat si. Důležité je, abyste si čas strávený s rodinou užili a vytvořili si společné vzpomínky, na které budete rádi vzpomínat.

Tobogány a bazény pro malé i velké

Naše aquaparky a koupaliště myslí na všechny věkové kategorie. Pro nejmenší jsou připraveny brouzdaliště s malými skluzavkami, vodními hříbky a sprškami. Děti se zabaví na barevných tobogánech s nízkým sklonem a v bazénech s atrakcemi, jako jsou vodní děla, chrliče a skákací kameny. Pro odvážnější a starší plavce jsou k dispozici tobogány s větší délkou a strmostí, vířivky a divoké řeky. Ať už preferujete adrenalinové zážitky nebo relaxační koupání, na své si u nás přijde každý.

Wellness a odpočinek v saunovém světě

Saunový svět nabízí mnohem víc než jen horký vzduch a pot. Je to oáza klidu uprostřed uspěchaného světa, kde se můžete uvolnit a načerpat novou energii. Různé typy saun, jako finská, bylinková nebo infrasauna, vám poskytnou blahodárné účinky na tělo i mysl. Teplo uvolňuje svaly, otevírá póry a podporuje detoxikaci organismu. Pravidelné saunování posiluje imunitní systém a zlepšuje krevní oběh.

Pro dokonalý relax nezapomeňte na odpočinek mezi jednotlivými saunovými cykly. Vychutnejte si osvěžující nápoj v relaxační zóně nebo se ponořte do ochlazovacího bazénu. Saunový svět je ideálním místem pro chvíle pohody a péče o sebe sama.

Otevírací doba a ceny vstupného

Náš park je otevřený denně od 9:00 do 18:00, a to včetně víkendů a svátků. Poslední vstup je možný v 17:00, abyste si stihli prohlédnout všechny krásy parku.

Cena vstupného se liší dle věku návštěvníků. Dospělí zaplatí 200 Kč, studenti a senioři 150 Kč a děti do 6 let mají vstup zdarma. Pro rodiny s dětmi nabízíme zvýhodněné rodinné vstupné.

Vstupenky je možné zakoupit online na našich webových stránkách nebo přímo na pokladně v parku. Platba kartou je možná na obou místech.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Tipy na ubytování v okolí Marienberg

Hledáte, kde složit hlavu poblíž Mariánské hory? Možností je nespočet, ať už preferujete útulné penziony, moderní hotely nebo třeba kempování. V samotném Mariánském údolí najdete několik penzionů s rodinnou atmosférou a krásným výhledem na okolní krajinu. Pokud toužíte po větším komfortu, zamiřte do nedalekého Mostu, kde se nachází několik hotelů s wellness centrem a restaurací. Pro milovníky přírody je tu kemp u jezera Matylda, který nabízí ubytování v chatkách, stanech i karavanech. Ať už zvolíte jakoukoli variantu, nezapomeňte si rezervovat ubytování s dostatečným předstihem, obzvlášť pokud cestujete v hlavní sezóně.

Nezapomenutelný výlet do Saska

Sasko, sousedící spolková země Německa, skrývá nespočet pokladů pro cestovatele. Od historických Drážďan s jejich barokní architekturou a světoznámou galerií Zwinger až po majestátní skalní útvary Saského Švýcarska, Sasko nabízí nezapomenutelné zážitky pro každého. Pro milovníky kultury a historie jsou Drážďany povinností. Semperova opera, zámek Moritzburg a kostel Frauenkirche jsou jen špičkou ledovce. Příroda láká do národního parku Saské Švýcarsko s ikonickým mostem Bastei a úchvatnými výhledy na kaňon Labe. Aktivní cestovatelé ocení cyklostezky podél Labe a turistické trasy v Krušných horách. Nezapomeňte ochutnat místní speciality jako je drážďanská štola a pivo Radeberger. Ať už se vydáte kamkoli, Sasko vás okouzlí svou krásou a pohostinností.

Publikováno: 20. 06. 2024

Kategorie: cestování

Autor: Ludmila Vojtěchová

Tagy: marienberg aquapark | vodní park v německu