Zajímavá nákupní destinace v srdci Brna - Objevte krásy Mall Pointu!

Mall Point

Úvod do Mall Point

Mall Point je moderní nákupní centrum, které se nachází v samém srdci Brna. Pro ty, kteří rádi nakupují, nabízí obrovský výběr obchodů s oblečením, kosmetikou, elektronikou a mnoho dalšího. Kromě toho zde najdete také řadu možností pro stravování a zábavu. Přijeďte si užít nakupování do Mall Point a objevte novinky nejlepších značek!

Historie a vznik nákupního centra

Historie a vznik nákupního centra Mall Point v Brně

Mall Point je nákupní centrum, které se nachází v srdci Brna. Jeho historie sahá až do 90. let minulého století, kdy byl zahájen jeho výstavbu. V roce 1999 bylo Mall Point slavnostně otevřeno jako první moderní nákupní centrum ve městě.

Výstavba Mall Pointu byla vysoce náročným projekt s ohledem na jeho velkou plochu a technické provedení. Architektonické řešení bylo zaměřeno na modernost a funkčnost, což se projevuje zejména v přívětivosti prostoru pro nakupování a odpočinek.

Dnes je Mall Point jedním z nejnavštěvovanějších nákupních center v Brně, nabízejícím širokou škálu služeb pro své zákazníky. Kromě rozmanitého sortimentu obchodů si zde lze užít také kulturní programy či gastronomické zážitky.

Mall Point se stal nedílnou součástí brněnského obchodního i společenského života, který přináší radost ze shromažďování se a nakupování mezi lidmi.

Umístění a doprava k Mall Point

Určitě vám pomůže, když se budete snažit co nejvíc orientovat v Brně při hledání nákupního centra Mall Point. Níže najdete informace o tom, kde se nachází a jak se tam dostanete.

Umístění:

Mall Point se nachází na adrese Nové Sady 4 v centru Brna. V blízkosti nákupního centra se nachází hlavní turistické atrakce, jako je hrad Špilberk, komplex Vila Tugendhat a další.

Doprava:

Pro dosažení Mall Pointu lze použít různé druhy dopravy. Pokud jedete autem, máte možnost zaparkovat na parkovišti Mall Pointu, které nabízí více než 700 parkovacích míst. K dispozici jsou také parkovací místa pro osoby s omezenou schopností pohybu.

Pokud preferujete městskou hromadnou dopravu, můžete použít tramvajovou linku číslo 6 nebo autobusovou linku číslo 67, které zastavují poblíž nákupního centra.

Přejeme vám příjemné nakupování v Mall Pointu!

Vnitřní prostory a architektura

Vnitřní prostory a architektura nákupního centra Mall Point v Brně představují kombinaci moderního designu s prvky tradičního stylu. Dominantou interiéru jsou elegantní linie a kovové prvky, které dotvářejí celkový dojem luxusu a exkluzivity. Architektonický koncept pak umožňuje efektivní uspořádání prostoru a pohodlnou orientaci návštěvníků. Prostorem se proplétají různé výtvarné prvky, jako jsou světelné instalace či designové prvky, které dávají interiéru Mall Pointu jedinečný charakter.

Obchody a služby v Mall Point

Obchody a služby v Mall Point - objevte širokou nabídku obchodů a služeb v moderním nákupním centru Mall Point v Brně. Užijte si nakupování ve středisku plném módních značek, kosmetických salónů, specializovaných prodejen a restaurací. Všechny vaše potřeby budou uspokojeny na jednom místě.

Restaurace a gastronomie v Mall Point

"Chutná cesta k objevování: Restaurace a gastronomie v Mall Point. Ochutnejte lahůdky z celého světa v našem nákupním centru v Brně a objevte nové chuťové zážitky, které budou hýčkat Vaše smysly."

Zábava a volný čas v Mall Point

Zábava a volný čas v Mall Point - Co tady můžeš zažít?

Mall Point není jen obyčejné nákupní centrum, ale i místo, kde si můžeš užít spoustu zábavy a zajímavého volnočasového programu. Přijď se projít okolo různých butiků s módním oblečením a příslušenstvím, navštív oblíbené restaurace s širokou nabídkou tradičních jídel nebo si odpočni na venkovní terase s kávou.

Pro milovníky filmového umění máme moderní multisály Cineplexx, kde si můžeš vychutnat nejnovější filmy z celého světa. Rád/a bys si zahrál/a bowling? Pak tě určitě potěší moderní bowlingové dráhy Bowling Station.

A to není konec! V Mall Point najdeš také hudební kluby, fitness centra, dětská hřiště a spoustu dalších možností pro strávení volného času. Přijď a užij si den plný zábavy!

Akce a speciální nabídky v Mall Point

Akce a speciální nabídky v Mall Point

V nákupním centru Mall Point v Brně se neustále něco děje! Každý týden pro Vás připravujeme nové akce a speciální nabídky, abyste si u nás nakoupili za ještě lepší ceny.

Navštivte nás a prohlédněte si aktuální akční leták, kde najdete skvělé slevy na nejnovější módní trendy, domácí spotřebiče, elektroniku a mnoho dalšího.

A k tomu navíc získejte exkluzivní dárky a výhodné balíčky při nákupu nad určitou částku.

Nezmeškejte jedinečné příležitosti v Mall Pointu – Vašem oblíbeném nákupním centru!

Podpora místních podniků a komunity

Jako nákupní centrum v Brně se snažíme podporovat místní podniky a komunitu. V našem centru najdete obchody se zbožím od místních výrobců, restaurace s regionálními specialitami a různé kulturní akce pro okolní obyvatele. Jsme hrdí na to, že můžeme přispět k udržitelnému rozvoji naší čtvrti a posilovat společenskou soudržnost prostřednictvím podpory lokálních podniků a aktivit. Vaše návštěva v Mall Point nejenže uspokojí vaše nákupní potřeby, ale také přispěje k lepší budoucnosti našeho města.

Po návštěvě Mall Point v Brně jsme měli možnost poznat jedno z nejmodernějších a nejvíce vybavených nákupních center v České republice. Po prozkoumání nabídky obchodů, restaurací a služeb, byli jsme přesvědčeni o tom, že Mall Point má co nabídnout pro každého.

Pokud hledáte oblečení, elektroniku, kosmetiku či sportovní potřeby, určitě zde najdete to pravé. Pro ty, kteří si chtějí odpočinout nebo se pobavit s rodinou a přáteli, je zde kino, bowling či dětský koutek. Nabídka restaurací je velmi široká a svým zaměřením uspokojí i ty nejnáročnější gurmány.

Mall Point je skutečným centrem zábavy a nakupování v samém srdci Brna. Proto Vám jej rozhodně doporučujeme.

Publikováno: 09. 04. 2023

Kategorie: cestování

Autor: Marius Kyralová

Tagy: mall point | nákupní centrum v brně