Zažijte dokonalou relaxaci v srdci Jeseníků: Představujeme vám Resort Sobotín!

Resort Sobotín

Vítejte v Resortu Sobotín, oblíbeném rekreačním středisku v srdci Jeseníků. Když hledáte únik od každodenní rutiny a potřebujete se načerpat novou energii, přijďte si užít krásy této malebné oblasti. Ať už jste zájemcem o turistiku, cykloturistiku, lyžování nebo jen relaxaci v přírodě, Resort Sobotín má pro vás mnoho nabídek a aktivit. Přijďte objevit nezapomenutelný pobyt plný zážitků a relaxace.

Poloha a přístupnost

Poloha a přístupnost Rekreačního střediska Sobotín v Jeseníkách

Resort Sobotín se nachází v malebném prostředí Jeseníků, jedné z nejkrásnějších přírodních oblastí České republiky. Jeho poloha nabízí nejen nádherné výhledy na okolní vrcholy a údolí, ale také celou řadu možností pro aktivní trávení volného času.

Dostupnost resortu je velmi dobrá. Autem lze dorazit po silnici I/11 a následně odbočit na silnici II/450 směrem k obci Sobotín. Resort je potom jen pár minut jízdy od centra obce.

Pro ty, kteří preferují hromadnou dopravu, je zde možnost využít autobusové spojení ze stanice Město Albrechtice (zastávka U Teta). Odtud je to již jen krátká cesta do resortu.

Celkově lze tedy říci, že poloha a dostupnost Rekreačního střediska Sobotín jsou ideálním východiskem pro prozkoumání krás jesenické přírody a nabitého programu akcí.

Ubytování

"Ubytování v Resortu Sobotín – Váš klidný a komfortní pobyt v srdci Jeseníků"

Stravování

Stravování v resortu Sobotín - skvělá chuť a pohodová atmosféra

Aktivity v okolí

Aktivity v okolí Resortu Sobotín

Resort Sobotín se nachází v malebném prostředí Jeseníků, které nabízí mnoho možností pro aktivní i relaxační pobyt. Začněte svůj den s procházkou po nedalekém přírodním parku Rejvíz, který je známý svými rašeliništi a malebnými rybníky.

Pro milovníky cyklistiky jsou k dispozici překrásné stezky vhodné pro rodinné výlety i náročnější terén pro zkušené jezdce. Pro ty nejodvážnější doporučujeme lanovou dráhu a adrenalinový park v blízkosti Koutů.

V zimě si pak můžete užít sjezdové lyžování na okolních skiareálech jako jsou Červenohorské sedlo nebo Ramzová. Pro fanoušky běžeckého lyžování jsou k dispozici upravené trasy.

Při pobytu v Resortu Sobotín jistě nevynechejte navštívení nedalekých historických památek jako např. hrad Sovinec či zámek Velké Losiny a lázně.

Pobyt v Resortu Sobotín bude skvělou volbou pro ty, kteří chtějí aktivně trávit čas v překrásné přírodě Jeseníků.

Služby a vybavení

Služby a vybavení v resortu Sobotín

V našem rekreačním středisku v Jeseníkách, nazvaném Resort Sobotín, se můžete těšit na širokou nabídku služeb a vybavení. U nás totiž chceme, aby si každý z našich hostů užil skvělou dovolenou plnou zábavy, relaxace i aktivit.

Pokud toužíte po wellness, máme pro vás moderní wellness centrum s vířivkami, saunovým světem a dalšími procedurami pro vaše uvolnění. Pro sportovce jsme připravili venkovní bazén s tobogánem, tenisové kurty nebo půjčovnu kol. Milovníci adrenalinu si pak mohou vyzkoušet lezeckou stěnu nebo lanový park.

Pro děti jsme připravili velké dětské hřiště s bazénem plným míčků, trampolínou a dalšími atrakcemi. Navíc bude k dispozici i animační program s různými soutěžemi či workshopy pro malé i velké návštěvníky.

Večer se můžete těšit na skvělé jídlo v naší restauraci či relaxaci u ohniště pod hvězdným nebem. Celkově je tedy Resort Sobotín ideálním místem pro vaši dovolenou, kde si odpočinete, ale také si přijdete na své s vyžitím a zábavou.

Ceny a rezervace

"Ceny a rezervace v resortu Sobotín - ideální rekreační středisko v srdci Jeseníků. Zde najdete informace o cenách ubytování, stravování, wellness a dalších službách. Rezervujte si svůj pobyt již dnes a užijte si nezapomenutelnou dovolenou plnou relaxace a aktivit v překrásné krajině."

Závěr pobytu v resortu Sobotín v Jeseníkách byl nezapomenutelný. Prožili jste tady nádherné chvíle, plné klidu a odpočinku. Užili jste si širokou nabídku aktivit, jako například turistiku, cyklistiku či horolezectví. Nyní se musíte rozloučit s tímto krásným místem a vrátit se zpět do běžného života. Děkujeme Vám za příjemný pobyt a těšíme se na Vaši příští návštěvu!

Publikováno: 30. 05. 2023

Kategorie: cestování

Autor: Marius Kyralová

Tagy: resort sobotín | rekreační středisko v jeseníkách