Zažijte kouzlo podmořského světa v hotelu Atlantis v samotném srdci Prahy

Hotel Atlantis

Vítejte v hotelu Atlantis - luxusním ubytování v srdci Prahy. Připravili jsme pro Vás nezapomenutelný pobyt, kde si odpočinete od každodenního shonu a užijete si pohodlí a komfort naší moderního hotelu. Pojďte objevit krásy hlavního města České republiky z útulného zázemí našeho hotelu Atlantis.

Poloha hotelu

Poloha hotelu Atlantis v Praze

Hotel Atlantis se nachází v centru hlavního města České republiky, Praze. Jeho poloha je ideální pro turisty i obchodní cestující, kteří si chtějí vychutnat kouzlo Prahy a zároveň mít pohodlný přístup ke všem důležitým místům a památkám ve městě. Můžete se těšit na krásné procházky po Václavském náměstí, návštěvu Karlova mostu či prohlídku Staroměstského orloje - a to všechno jen pár minut od hotelu Atlantis.

Vybavení pokojů

Vybavení pokojů v hotelu Atlantis

Pokud hledáte ubytování s luxusním vybavením a perfektním servisem, hotel Atlantis je pro vás tou správnou volbou. Naše pokoje jsou moderně zařízené s důrazem na detail, aby vaše pobyt byl co nejpříjemnější.

Každý pokoj disponuje pohodlnou postelí, koupelnou se sprchou či vanou, bezplatným Wi-Fi připojením, minibarem a TV se satelitními programy. Dále nabízíme různé kategorie pokojů podle vašich potřeb jako například rodinné pokoje s oddělenými ložnicemi nebo apartmány s výhledem na město.

Pro ty náročnější hosty máme připraveny executive pokoje s ještě lepším vybavením a možností využít business lounge se snídaňovými bufety a občerstvením během celého dne.

V hotelu Atlantis dbáme na to, aby každý host pocítil vysokou úroveň služeb a komfortu. Vaše spokojenost je pro nás prioritou.

Restaurace a bary

Restaurace a bary v hotelu Atlantis v Praze jsou nejen skvělým místem k občerstvení, ale také ideálním místem pro setkání s přáteli nebo kolegy. Nabízíme širokou škálu jídel a nápojů od tradiční české kuchyně po mezinárodní speciality. Každý den jsou pro naše hosty připraveny čerstvé ingredience a kvalitní suroviny, které se stanou základem pro vaše oblíbené pokrmy. Navštivte naše restaurace a bary v hotelu Atlantis a užijte si nezapomenutelný gastronomický zážitek.

Wellness a fitness centrum

Ve wellness a fitness centru hotelu Atlantis v Praze si můžete užít relaxaci a zároveň posilnit své tělo. Nabízíme moderní fitness vybavení, sauna, masáže, kosmetické procedury a další služby pro vaše pohodlí a zdraví. Relaxujte po náročném dni v práci nebo se rozcvičte před plánovaným sportovním výkonem. U nás najdete vše, co potřebujete pro dokonalou rovnováhu těla i mysli.

Konferenční prostory

Konferenční prostory v hotelu Atlantis v Praze jsou ideální pro vaše firemní nebo soukromé akce. S moderním vybavením a kapacitou až pro 300 osob, nabízíme mnoho možností pro vaše setkání, semináře, workshop a další události. Využijte naši profesionální služby a učiňte svou akci nezapomenutelnou.

Služby pro hosty

"Hotel Atlantis - Služby pro hosty: Užijte si kompletní pohodlí a péči v našem hotelu v Praze. Nabízíme širokou škálu služeb, které uspokojí potřeby každého hosta. Od luxusních ubytovacích možností až po gastronomické zážitky, naše hotelové služby jsou navrženy tak, aby Váš pobyt u nás byl co nejpříjemnější. Navštivte nás a nechte se hýčkat profesionálním týmem našeho hotelu!"

Závěr a doporučení pro návštěvu hotelu Atlantis v Praze

Závěr a doporučení pro návštěvu hotelu Atlantis v Praze:

Pokud hledáte pohodlné a luxusní ubytování v samém srdci Prahy, Hotel Atlantis je tou nejlepší volbou. Jeho moderní vybavení, profesionální personál a skvělá poloha nabízí nezapomenutelný zážitek pro každého hosta.

Doporučujeme vám ochutnat lahodné jídlo v restauraci hotelu Atlantis, kterou ocení jak místní obyvatelé, tak i turisté. Pro relaxaci si můžete zajít do fitness centra nebo na wellness procedury, které jsou k dispozici celoročně.

Celkově lze říci, že Hotel Atlantis je ideálním místem pro vaše cestování do Prahy. Jeho unikátní atmosféra a pohostinnost personálu Vás od první chvíle dostane. Proto pokud máte plány navštívit Prahu, neváhejte si zarezervovat pokoj právě v tomto hotelu!

Publikováno: 19. 05. 2023

Kategorie: cestování

Autor: Květa Němcová

Tagy: hotel atlantis | hotel v praze