Zážitkový ráj v Německu: Bayern Park vás nadchne nevšedními atrakcemi!

Bayern Park

Úvod do Bayern Parku

Bayern Park je německý zábavní park, který se nachází ve městě Reisbach nedaleko Mnichova. Tento park nabízí nekonečné množství zábavy pro všechny věkové kategorie a je ideálním místem pro rodinný výlet. Bavte se na horských dráhách a vodních atrakcích, navštivte oceánárium nebo si užijte dobrodružství na lanových parcours. Bayern Park také hostí různé tématické akce během celého roku, jako například halloweenskou noc nebo vánoční trhy. Rozmanitost aktivit v kombinaci s krásnou přírodou okolí dělají z Bayern Parku jedinečné místo pro každodenní únik z reality.

Historie Bayern Parku

Bayern Park je populární zábavní park nacházející se v německé oblasti Bavorsko. Historie tohoto parku sahá až do roku 1980, kdy byl poprvé otevřen pro veřejnost. Od té doby se stala jeho nabídka atrakcí a aktivit významně širší a rozmanitější.

Bayern Park byl původně zamýšlen jako rodinný zábavní park s důrazem na tradiční atrakce, jako jsou horské dráhy, vodní atrakce a další. Postupem času se ale rozrostl do moderního zábavního centra s mnoha novými inovativními atrakcemi.

V roce 2007 Bayern Park překonal hranici 1 milionu návštěvníků za sezónu, což ho řadí mezi nejoblíbenější zábavní parky v Německu. Dnes nabízí více než 80 různých atrakcí, od adrenalinových horských drah po klidné jízdy, které si užijete společně s celou rodinou.

Historie Bayern Parku ukazuje, že tento zábavní park nenabídne jen bezpočet možností pro vyřádění se na nejrůznějších atrakcích, ale také propojuje tradici s modernou technologií.

Popis atrakcí v Bayern Parku

Popis atrakcí v Bayern Parku

Bayern Park je jedním z největších a nejpopulárnějších zábavních parků v Německu. Nachází se v krásné krajině nedaleko města Dingolfing, a nabízí spoustu adrenalinových i rodinných atrakcí.

Mezi nejoblíbenější patří například rychlé horské dráhy Achterbahn, které Vám zajistí nezapomenutelný zážitek. Pokud preferujete klidnější jízdu, určitě si užijete projížďku parním vláčkem nebo malou nafukovací dráhou pro děti.

Bayern Park nabídne také celou řadu exotických zvířat a rostlin ve svém zoologickém parku. Zde se můžete setkat s opicemi, krokodýly, hady i lvem.

V areálu parku najdete také mnoho restaurací a stánků s občerstvením. Bavte se s celou rodinou při pikniku na trávě nebo ochutnejte německé speciality v místních hospodách.

Bayern Park je ideálním místem pro celodenní rodinný výlet plný zábavy a dobrodružství!

Zábava pro děti v Bayern Parku

Ve zábavním parku Bayern Park se děti jistě nudit nebudou! Bavte se společně v našem fantastickém parku s mnoha atrakcemi a aktivitami určenými speciálně pro malé návštěvníky. Od horských dráh až po dětská hřiště, u nás najdete to pravé pro každého člena rodiny. Přijďte navštívit Bayern Park a užijte si nezapomenutelný den plný zábavy!

Možnosti stravování v Bayern Parku

Bayern Park nabízí návštěvníkům široké spektrum možností stravování. Po celý den si můžete vychutnávat různé druhy jídla a nápojů, které uspokojí jak chuťové pohárky dospělých, tak i chutě malých návštěvníků.

V zábavním parku se nachází několik restaurací s různými kuchyněmi - od tradiční bavorské až po mezinárodní speciality. Vyzkoušejte například grilovaná masa na řeznickém stánku nebo si dle chuti namixujte svou oblíbenou limonádu v Coca-Cola Refreshment Center.

Pro ty, kteří preferují rychlé občerstvení, park nabízí řadu stánků s pizzy, hamburgery, hot dogy a dalšími dobrotami. Nezapomeňte si také vyzkoušet čerstvé oblíbené proslulosti z regionu jako jsou pravé bavorské koblihy nebo slavnou kaši Kaiserschmarrn.

Bayern Park má rovněž obrovský výběr osvěžujících nápojů - od piva a vína přes limonády a džusy až po teplý kakao. A pokud si budete chtít odpočinout, můžete si sednout na zámeckou terasu a vychutnat si při tom sklenku vína nebo piva.

Bayern Park je rozhodně místem pro každého foodie, který má rád dobré jídlo a pití.

Jak se dostat do Bayern Parku

Jak se dostat do Bayern Parku

Bayern Park je jedním z největších zábavních parků v Německu. Pokud plánujete návštěvu tohoto parku a nevíte, jak se tam dostat, máme pro vás několik užitečných informací.

Nejbližším letištěm k Bayern Parku je Mnichovské letiště (MUC), které se nachází asi hodinu jízdy autem od parku. Z letiště si můžete pronajmout auto, nebo využít služeb taxi společností.

Pokud preferujete cestování vlakem, nejbližší nádraží k Bayern Parku je Straubing Hbf. Z nádraží lze pokračovat autobusem číslo 15 směrem k zastávce "Sinzing-Parkplatz". Odtud je to již jen krátkou procházkou k samotnému parku.

Pro ty, kteří chtějí cestovat autem, doporučujeme použít dálnici A3 Frankfurt-Nürnberg-Passau-Linz. Odjezd na Bayern Park je dobře vyznačený. Na místě se nachází dostatek parkovacích míst.

Doufáme, že vám naše rady pomohou při plánování vaší návštěvy Bayern Parku!

Otevírací doba a vstupné

Otevírací doba a vstupné v Bavarském parku

Bavarský park je jedním z nejoblíbenějších zábavních parků v Německu. Pro optimální zážitek ze všech atrakcí, je důležité mít informace o otevírací době a cenách vstupného.

Otevírací doba:

Bavarský park je otevřen od jara do podzimu. Konkrétně od 29. dubna do 31. října 2021.

V prvním půlroce (duben – červen) jsou dveře parku otevřeny od 9:00 hodin ráno až do 17:00 hodin v den s tím, že na víkendy se prodlužuje až do 18:00 hodin.

Od července do konce srpna je bavarský park otevřen déle – od pondělka do pátku od 9:00 hodin ráno až do 18:00 hodin, přičemž ve víkendy to platí i pro srpen.

V měsících září a říjnu bude Bavarský park otevřen pouze o víkendech během následujícÍch den (sobota/sunday), stejně jako každodenně během podzimních prázdnin.

Ceny vstupného:

Dospělí a děti nad 1,50 m bayern park vstupné stojí 35,00 € na denní lístek. Děti od 90 cm do 1,50 m zaplatí 28,00 €. Děti pod 90 cm mají vstup zdarma.

Pro návštěvníky je k dispozici i celodenní rodinné vstupné za cenu €89 pro dvě dospělé osoby a dvě děti do 14 let.

V předprodeji si můžete zakoupit lístky levněji a navíc se vyhnete frontám u pokladny.

Užijte si skvělou zábavu v bavorském parku!

Ubytování v okolí Bayern Parku

Pokud plánujete návštěvu zábavního parku Bayern Park v Německu, je důležité myslet i na ubytování. V okolí parku se nachází řada možností pro přespání, které mohou vyhovovat různým požadavkům a rozpočtům. Zvažte například pobyt v kempu nebo chatce, pronájem apartmánu či hotelový pokoj. Vybrat si můžete z nabídky ubytování v blízkosti Bayern Parku, aby vaše zážitky byly co nejpříjemnější a bezproblémové.

Závěr a doporučení pro návštěvu Bayern Parku.

Pokud plánujete navštívit německý zábavní park Bayern Park, máme pro vás pár závěrečných doporučení. Nezapomeňte si s sebou vzít pohodlné boty a oblečení, protože je to jeden z největších parků v Evropě a budete chtít prozkoumat co nejvíc. Určitě nevynechejte atrakce jako je Achterbahn, Wildwasserbahn nebo Dino World. Pokud se chystáte na prázdniny, nebo zavítáte do Německa během letní sezóny, doporučujeme zakoupit si vstupenku předem online aby jste se vyhnuli frontám u pokladny. Bavte se a užijte si den plný adrenalinu!

Publikováno: 16. 04. 2023

Kategorie: cestování

Autor: Marius Kyralová

Tagy: bayern park | zábavní park v německu