Aquapark Frymburk: Vodní radovánky pro celou rodinu

Aquapark Frymburk

Vodní radovánky ve Frymburku

Frymburk, malebné městečko na břehu Lipenské přehrady, je rájem pro milovníky vodních radovánek. Ať už toužíte po adrenalinových zážitcích, nebo relaxaci u vody, Frymburk má co nabídnout. Vyzkoušejte windsurfing, kitesurfing nebo jízdu na paddleboardu na klidné hladině „jihočeského moře“. Pro rodiny s dětmi je ideální návštěva aquaparku s tobogány a dalšími atrakcemi. Po dni plném zábavy si odpočiňte na písečné pláži s výhledem na šumavské kopce. Frymburk je zkrátka ideální destinací pro nezapomenutelnou dovolenou u vody.

Atrakce pro celou rodinu

Hledáte tipy na výlet, který si užije celá rodina? Možností je nespočet! Co třeba zoologická zahrada? Děti potěší kontakt se zvířaty a dospělí ocení odpočinek v zeleni. Oblíbenou volbou jsou i aquaparky, kde se vyřádí malí i velcí. Pro milovníky historie se nabízí návštěva hradu či zámku. Prožijte den jako rytíři a princezny! Pokud preferujete aktivní odpočinek, vydejte se na turistickou stezku. Krásná příroda a svěží vzduch prospějí všem. Ať už zvolíte jakoukoli aktivitu, nezapomeňte si výlet užít naplno!

Relaxace v saunovém světě

Saunování je rituál starý tisíce let a jeho blahodárné účinky na tělo i mysl jsou nesporné. Pobyt v sauně prohřívá organismus, uvolňuje svaly a zbavuje tělo škodlivých látek. Pravidelné saunování posiluje imunitní systém, zlepšuje spánek a přispívá k celkové relaxaci. Návštěva saunového světa však nabízí mnohem více než jen klasickou finskou saunu. Moderní wellness centra lákají na širokou škálu saunových zážitků, jako jsou bylinkové, solné či aromatické sauny. Každá z nich má specifické účinky a nabízí jedinečnou atmosféru. Po saunování je vhodné dopřát tělu ochlazení v bazénu, sprše nebo ochlazovací kádě. Pro dokonalou relaxaci je ideální odpočinek v odpočívárně s příjemnou hudbou a osvěžujícím nápojem. Saunový svět je oázou klidu a pohody, kde si odpočinete od každodenního stresu a načerpáte novou energii.

Ubytování s výhledem na Lipno

Lipno lake is the largest water surface in the Czech Republic and a popular destination for both summer and winter holidays. The accommodation options are plentiful, but for a truly unforgettable experience, choose a place with a view of Lipno. Imagine waking up to the sight of the sun rising over the calm water surface or enjoying a glass of wine in the evening with a panoramic view of the lake and the surrounding Šumava forests.

Accommodation with a view of Lipno is offered in various forms. You can choose from comfortable hotels, guesthouses, apartments, or even cottages. Many accommodations also offer additional services such as wellness centers, swimming pools, or restaurants with terraces overlooking the lake. Whether you are planning a romantic getaway, a family vacation, or an active holiday, accommodation with a view of Lipno will provide you with an unforgettable experience and breathtaking views that you will remember long after returning home.

Tipy na výlety v okolí Frymburku

Frymburk leží v srdci nádherné Šumavy a nabízí spoustu možností k výletům. Milovníci historie si nenechají ujít prohlídku gotického hradu Rožmberk nad Vltavou nebo zříceniny hradu Dívčí Kámen. Pro aktivní odpočinek se vydejte na kole po cyklostezce kolem Lipna, kde si užijete nádherné výhledy na jezero a okolní krajinu. Pokud preferujete pěší turistiku, vydejte se na Stezku korunami stromů Lipno, která vám nabídne nezapomenutelný zážitek z výšky. Za návštěvu stojí také město Český Krumlov, zapsané na seznamu UNESCO, s jeho malebným historickým centrem a zámkem. Pro rodiny s dětmi je ideálním cílem Hopsárium Lipno s mnoha atrakcemi nebo Aquaworld Lipno s tobogány a bazény. Ať už se rozhodnete pro jakýkoli výlet, v okolí Frymburku si užijete nezapomenutelné chvíle.

Publikováno: 16. 06. 2024

Kategorie: cestování

Autor: Kateřina Štechová

Tagy: aquapark frymburk | vodní park v frymburku na lipně