Jak se spojit s pohodovým ubytováním v srdci Prahy - Kontaktní údaje pro Hotel Centropol

Centropol Kontakt

Vítejte v kontaktních údajích na hotel Centropol v Praze! Zde naleznete veškeré informace, jak nás najít, jak s námi komunikovat a jak se dostat k našim moderním pokojům a podnikovým prostorám. Navštivte nás a užijte si svůj pobyt v srdci krásného hlavního města České republiky.

O Hotelu Centropol

O Hotelu Centropol

Hotel Centropol je moderní hotel situovaný v blízkosti centra Prahy. Nabízí ubytování ve 135 pokojích a apartmánech s kompletním vybavením a bezplatným Wi-Fi připojením. K dispozici jsou také dvě restaurace, konferenční prostory a wellness centrum.

V případě dotazů nebo rezervací kontaktujte nás:

Telefon: +420 234 658 111

Email: info@hotelcentropol.cz

Adresa: Sokolská 21, Praha 2

Kontaktní údaje

Níže naleznete kontaktní údaje pro hotel Centropol v Praze. Můžete se s námi spojit jak telefonicky, tak e-mailem nebo navštívit naši recepci osobně.

1 Adresa

1 Adresa:

Hotel Centropol Praha

Sokolovská 138, 186 00 Praha 8

Česká republika

Telefon: +420 222 261 900

Fax: +420 222 261 901

E-mail: info@hotel-centropol.cz

Webová stránka: www.hotel-centropol.cz

2 Telefonní čísla

Zde jsou telefonní čísla, která můžete použít pro kontakt s hotelem Centropol v Praze:

1) Recepce: +420 123 456 789

2) Rezervace pokojů: +420 987 654 321

Pokud máte jakékoli dotazy nebo potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat na výše uvedených číslech. Jsme tu pro vás!

3 E-mailové adresy

Vítejte v kontaktních údajích pro hotel Centropol v Praze. Následující jsou tři e-mailové adresy, které můžete použít k kontaktování našeho týmu:

1. Recepce: recepce@hotelcentropol.cz

2. Provozní oddělení: provoz@hotelcentropol.cz

3. Marketingový tým: marketing@hotelcentropol.cz

Prosím, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu pro jakékoli dotazy nebo informace, které potřebujete ohledně vašeho pobytu u nás.

4 Webové stránky

4 Webové stránky pro hledání informací o hotelu Centropol v Praze

Hotel Centropol v Praze nabízí svým hostům širokou škálu služeb. Pokud hledáte informace o našem hotelu, naleznete je nejjednodušeji prostřednictvím našich webových stránek. Níže uvádíme přehled čtyř webových stránek, které vám pomohou najít požadované informace rychle a snadno.

1. Oficiální web hotelu Centropol

Na této webové stránce naleznete veškeré informace k pobytu v našem hotelu. Včetně popisu pokojů a jejich vybavenosti, cenového rozpětí a možnostech rezervace.

2. Webové stránky portálu Booking.com

Na tomto portálu můžete zarezervovat ubytování v našem hotelu přesně podle vaší preference. S ohledem na druh pokoje, velikost skupiny nebo cenu.

3. Hlavní město Praha

Mnohé turistické informace týkající se Prahy naleznete rovněž na oficiálních webových stránkách magistrátu města Prahy.

4. Tripadvisor

Tripadvisor je platforma pro recenze turistických atrakcí po celém světě a také našeho hotelu Centropol. Zde se můžete dozvědět, jaké zkušenosti měli jiní hosté a vytvořit si tak úplně reálný obrázek o našem hotelu.

Rezervace

Rezervace v hotelu Centropol v Praze - jednoduchý postup pro zajištění Vašeho pobytu.

Poloha hotelu

Poloha hotelu Centropol v Praze

Chcete-li navštívit náš hotel, zjistěte přesnou polohu naší budovy. Nacházíme se v centru Prahy, v blízkosti mnoha atrakcí a památek. Můžete nás najít na adrese Na Poříčí 33/1688, Praha 1 - Nové Město. Pokud potřebujete další informace o tom, jak se k nám dostat, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás!

Závěr - Kontaktujte nás pro další informace

Pokud máte zájem o více informací o hotelu Centropol v Praze, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poskytneme podrobnosti ohledně ubytování, restaurace a dalších služeb nabízených naším hotelem. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem či prostřednictvím kontaktního formuláře na našich webových stránkách. Těšíme se na Vaše případné dotazy a těšíme se na Vás v hotelu Centropol.