Objevte fascinující svět robotů na výstavě v Praze!

Svět Robotů Chodov

Popis výstavy "Svět robotů Chodov"

Tato fascinující výstava je pořádána přímo v srdci Prahy a nabízí jedinečnou možnost prozkoumat úžasný svět robotů.

Na této výstavě se setkáte s nejnovějšími technologiemi a pokročilými robotickými stroji. Budete mít možnost vidět, jak roboti pracují, komunikují a dokonce i interagují s návštěvníky. Od malých domácích pomocníků po obří průmyslové stroje – zde je mnoho zajímavých exponátů čekajících na objev.

Nepropásněte přednášky a prezentace o budoucnosti robotiky a jeho vlivu na naše domovy, práci a společnost jako celek. Získejte hlubší porozumění tomuto rychle se rozvíjejícímu odvětví a naučte se, jak by mohly tyto technologie ovlivnit náš každodenní život.

"Svět robotů Chodov" je ideálním místem pro rodinnou zábavu, ale také pro odborníky, kteří se zajímají o technologický rozvoj a inovace. Tato výstava nabízí jedinečnou možnost vidět, dotknout se a zkoumat robotiku ve svých různých podobách.

Nenechte si ujít tuto vynikající příležitost prohlédnout si rozmanité světy strojů a objevit nekonečné možnosti, které robotika nabízí. Přijďte a staňte se součástí "Světa robotů Chodov"!

Umístění výstavy v Praze

Umístění výstavy v Praze

Praha, hlavní město České republiky, se stane důležitým centrem světa robotů. V rámci výstavy "Svět robotů Chodov" budou představeny nejnovější a nejmodernější technologické pokroky v oblasti robotiky. Tato fascinující akce se uskuteční právě zde, v srdci města, kde se setkávají historie a inovace.

Výstavní prostor je umístěn na prestižní adrese v blízkosti nákupního centra Chodov. Návštěvníci budou mít jedinečnou možnost prozkoumat svět robotů a jejich úžasné schopnosti na téměř 5000 metrů čtverečních. Budete zde obklopeni neuvěřitelnými ukázkami moderních robotických technologií a chytrých zařízení.

Umístění této výstavy je strategické z hlediska snadné dostupnosti. V blízkosti se nachází veřejná doprava, která umožňuje pohodlnou cestu k výstavišti jak tramvajemi, tak metrem. Pro ty, kteří preferují individuální přepravu, je k dispozici dostatek parkovacích míst.

"Praha, město robotů", jak někteří jeho obyvatelé rádi nazývají, je připravena přivítat tuto unikátní událost. Navštivte výstavu "Svět robotů Chodov" a objevte neuvěřitelné světy budoucnosti, ve kterých se technologie a umělá inteligence prolínají jako nikdy předtím. Buďte svědky toho, jak roboti proměňují naši realitu a posouvají hranice lidských možností.

Přijďte do Prahy a zažijte sílu robotiky na vlastní kůži na výstavě "Svět robotů Chodov".

Historie a význam robotiky

Robotika se jako disciplína zabývající se studiem a vývojem robotů má bohatou historii, která sahá až do dávné minulosti. Svět robotů chodov je jedinečnou příležitostí pro návštěvníky všech věkových kategorií, aby se seznámili s úžasným světem těchto technologických zázraků.

V rámci této fascinující výstavy robotů, která se uskuteční právě v Praze, budete mít možnost proniknout do historie a poznat počátky robotiky. Prozkoumáte nejstarší modely, které byly vyvinuty pro pomoc lidem ve starověku či středověku. Nenechte si ujít exempláře mechanických figurín z 18. a 19. století, které posouvají hranice mechanického umění.

Ale svět robotů chodov nabídne mnohem více než jen pohled do minulosti. Budete svědky ohromujících inovací a pokroků dosažených ve vývoji a programování moderních robotů. Od průmyslových strojů používaných ve výrobě po inteligentní androidy, které pomáhají v domácnostech či ve zdravotnictví. Na této výstavě se dozvíte, jak robotika ovlivňuje a mění náš každodenní život.

Svět robotů chodov je nejen prostor pro vzrušující setkání s nejnovějšími roboty, ale také místo, kde si můžete vyzkoušet práci s nimi. Interaktivní workshopy a přednášky budou přístupné i pro ty, kteří se o robotiku zajímají pouze okrajově. Bude zde prostor pro diskuze o etických otázkách ohledně používání robotů a jejich role ve společnosti.

Přijďte se na vlastní oči podívat na to, jak daleko jsme se dostali v oblasti robotiky a co nám tato disciplína slibuje do budoucna. Těšíme se na vaši návštěvu na výstavě Svět robotů chodov!

Různé druhy robotů prezentované na výstavě

Na výstavě "Svět robotů Chodov" v Praze budou prezentovány různé druhy robotů. Tato jedinečná událost přinese neuvěřitelný pohled do světa robotiky a technologických inovací. Návštěvníci výstavy se mohou těšit na prezentaci pokročilých humanoidních robotů, které jsou schopny mimiku lidské tváře a interakce s okolím. Dále budou k vidění speciální průmysloví roboti, kteří zvládají složité úkoly ve výrobě a montáži. Nechybějí ani autonomní vozidla, která ukazují perspektivu budoucnosti dopravy. Všechny tyto různorodé druhy robotů představují revoluční technologické možnosti a pružnost moderního světa. Přijďte se nechat inspirovat tímto fascinujícím světem na výstavu "Svět robotů Chodov"!

Interaktivní prvky a aktivit na výstavě

Zažijte fascinující svět robotiky na vlastní kůži na unikátní interaktivní výstavě v Praze!

Co vás čeká?

  • Komunikujte s roboty a zadávejte jim pokyny.
  • Ponořte se do virtuální reality plné robotů a futuristických světů.
  • Děti si užijí hravý program o historii a vývoji robotiky a vyzkouší si ovládání malých robotů.
  • Postavte si vlastního robota a naprogramujte ho!
  • Diskutujte s odborníky na robotiku o možnostech automatizace.

Svět robotů Chodov - okno do budoucnosti plné technologií a zábavy!

Možnosti pro návštěvníky výstavy

Připravte se na nezapomenutelnou cestu do fascinujícího světa moderní technologie na výstavě "Svět robotů Chodov"! Čeká vás nezapomenutelný zážitek plný objevů pro malé i velké.

Prozkoumejte historii i budoucnost robotiky

Poznejte historické modely robotů a jejich příběhy. Objevte, jak se robotika vyvíjela a kam směřuje. Vyzkoušejte si programování robotů v interaktivním workshopu a staňte se na chvíli sami vynálezci!

Adrenalin i fantazie na dosah

Zažijte vzrušující soutěže a hry s robotickou tématikou. Utkejte se s ostatními v rychlosti robotů nebo si vyzkoušejte závod dronů. Nechte se unést do světa fantazie s 3D projekcemi a virtuální realitou a poznejte budoucnost robotiky na vlastní kůži.

Náš tým vám rád zodpoví veškeré dotazy. Přijďte a objevte s námi svět robotů Chodov!

Vstupné a otevírací doba

Přijďte se podívat na fascinující výstavu "Svět robotů Chodov" v Praze a objevte úžasné možnosti moderního světa automatizace!

Vstupné

  • Dospělí: 250 Kč
  • Děti od 6 do 15 let: 150 Kč
  • Děti do 6 let: zdarma

Otevírací doba

  • Pondělí - Pátek: 9:00 - 18:00
  • Sobota - Neděle: 10:00 - 20:00

Pozor, otevírací doba může být upravena během svátků či speciálních akcí. Doporučujeme pravidelně sledovat webové stránky výstavy pro aktuální informace.

Doporučení pro návštěvu výstavy

Publikováno: 10. 07. 2023

Kategorie: cestování

Autor: Kateřina Štechová

Tagy: svět robotů chodov | výstava robotů v praze