Útulný Hotel Špindlerův Mlýn pro Dokonalou Horskou Dovolenou

Hotel Sepetná

Špindlerův Mlýn: Horský ráj

Špindlerův Mlýn, přezdívaný „perla Krkonoš“, láká návštěvníky v každém ročním období. V zimě se mění v ráj pro lyžaře a snowboardisty, kteří si užijí kilometry sjezdovek všech obtížností. Začátečníci ocení mírné svahy Medvědína, zkušení lyžaři si přijdou na své na černé sjezdovce na Černé hoře. Léto ve Špindlu patří turistice a cyklistice. Krkonošské hřebeny nabízejí dechberoucí výhledy a stezky vedou kolem malebných chalup a vodopádů. Vydejte se třeba na Sněžku, nejvyšší horu České republiky, nebo k prameni Labe. Rodiny s dětmi ocení Stezku korunami stromů nebo zábavní park Špindl. Po dni stráveném v přírodě si odpočiňte v některé z útulných restaurací a ochutnejte tradiční krkonošské speciality.

Ubytování v srdci Krkonoš

Krkonoše, nejvyšší hory České republiky, lákají turisty v každém ročním období. Ať už se chystáte na horskou túru, lyžování nebo jen relaxaci v přírodě, ubytování hraje klíčovou roli v celkovém zážitku z dovolené. Naštěstí Krkonoše nabízejí širokou škálu možností ubytování, od horských chat a chalup až po komfortní hotely a penziony.

Oblíbenou volbou jsou horské chaty, které poskytují autentický zážitek z pobytu v horách. Často se nacházejí v odlehlých lokalitách s nádhernými výhledy a nabízejí útulnou atmosféru. Pro rodiny s dětmi nebo větší skupiny jsou ideální chalupy k pronájmu, které poskytují dostatek soukromí a prostoru. V horských střediscích jako je Špindlerův Mlýn, Pec pod Sněžkou nebo Harrachov najdete komfortní hotely a penziony s wellness službami a restauracemi.

Komfort a pohodlí v hotelu

Váš pokoj by měl být vaší oázou klidu a relaxace během pobytu v hotelu. Zkontrolujte, zda hotel nabízí pohodlné matrace, kvalitní povlečení a výběr polštářů pro váš nejlepší spánek. Důležitá je také čistota pokoje a koupelny. Nezapomeňte na detaily, které vám zpříjemní pobyt, jako je rychlé Wi-Fi připojení, dostatek elektrických zásuvek pro vaše zařízení, káva a čaj na pokoji nebo minibar. Pokud cestujete s rodinou, informujte se na služby pro děti, jako jsou dětské postýlky, židličky nebo hlídání dětí. Nepodceňujte ani vybavení hotelu - bazén, fitness centrum nebo wellness vám zpříjemní volný čas a pomohou vám zrelaxovat po dni stráveném poznáváním.

Aktivity pro každého

Ať už jste milovníci adrenalinu, nebo si raději užíváte klidnější tempo, naše destinace má co nabídnout. Pro dobrodružné povahy je tu možnost raftingu na divoké řece, lezení po skalách s úchvatnými výhledy, nebo paragliding nad malebnou krajinou. Pokud dáváte přednost spíše odpočinku, můžete se projít po značených turistických stezkách, relaxovat u jezera, nebo si dopřát wellness procedury v místních lázních. Pro rodiny s dětmi je tu pak široká škála aktivit od návštěvy zoologické zahrady, přes zábavní parky až po dětská hřiště. Večer si pak můžete vychutnat bohatý kulturní program v podobě divadelních představení, koncertů, nebo filmových projekcí.

Gastronomie a zábava

Na své si přijdou i milovníci dobrého jídla a zábavy. Region nabízí širokou škálu restaurací, od tradičních českých hospůdek až po moderní podniky s mezinárodní kuchyní. Ochutnejte speciality jako svíčkovou na smetaně, vepřové koleno nebo knedlíky s ovocem. V letních měsících lákají k posezení venkovní zahrádky s výhledem na malebnou krajinu. Večer můžete navštívit některý z kulturních podniků. Vybírat můžete z divadelních představení, koncertů, filmových projekcí nebo výstav. Pro milovníky nočního života jsou zde bary a kluby, kde se můžete pobavit až do rána.

Tipy na výlety

Plánujete výlet a nemůžete se rozhodnout kam? Možností je nespočet! Co třeba prozkoumat krásy České republiky? Vydejte se na Šumavu a užijte si nádherné výhledy, horské túry a křišťálově čistá jezera. Milovníci historie si přijdou na své v Telči s pohádkovým náměstím zapsaným na seznamu UNESCO, nebo v Českém Krumlově s majestátním hradem a spletitými uličkami.

Preferujete spíše aktivní odpočinek? Vyzkoušejte cyklostezky v Lednicko-valtickém areálu a pokochejte se krásou zámků a okolní přírody. Adrenalin zažijete v adrenalinových parcích na Lipně nebo v Krkonoších. Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv výlet, nezapomeňte si s sebou vzít dobrou náladu a fotoaparát, abyste si mohli uchovat ty nejkrásnější vzpomínky.

Užijte si Krkonoše naplno

Krkonoše, nejvyšší pohoří České republiky, nabízejí nepřeberné možnosti, jak si užít aktivní dovolenou v každém ročním období. V létě lákají kilometry značených turistických tras, vedoucích na nejvyšší vrchol Sněžku (1603 m n. m.) nebo k půvabným horským plesům. Cyklisté ocení síť cyklostezek, které je provedou malebnými údolími i po horských hřebenech. Rodiny s dětmi si užijí návštěvu Stezky korunami stromů nebo některého z horských parků. V zimě se Krkonoše promění v ráj lyžařů a snowboardistů. Naleznete zde sjezdovky všech obtížností i kilometry běžkařských tratí. Po dni stráveném na horách přijde vhod relaxace v některém z wellness center nebo ochutnávka tradičních krkonošských specialit v útulné horské hospůdce.