Oáza klidu v srdci Krkonoš - Hotel Horní Dvůr

Hotel Horní Dvůr

Vítejte v hotelu Horní Dvůr - vašem útočišti vysoko v srdci Krkonoš. Tento malebný hotel poskytuje nejen krásné ubytování, ale také výbornou polohu pro aktivní dovolenou v přírodě. Přijďte si odpočinout, užít si nádherné scenérie a zažít nezapomenutelné zážitky v pohorském prostředí.

Poloha hotelu Horní dvůr v Krkonoších

Poloha hotelu Horní dvůr v Krkonoších

Pokud hledáte ubytování v malebném horském prostředí, hotel Horní dvůr je pro Vás tou pravou volbou. Nachází se totiž v samotném srdci Krkonošského národního parku, kde můžete nejen relaxovat a užívat si krásné přírody, ale také vyrazit na turistické trasy či lyžařské svahy. Hotel je situován ve výšce 1 200 m nad mořem a nabízí nejen úchvatné výhledy do okolní krajiny, ale také snadnou dostupnost ze širokého okolí. Co tedy čekáte? Přijďte si k nám odpočinout a užít si horských radovánek!

Historie hotelu

Historie hotelu Horní dvůr sahá až do poloviny 19. století, kdy byl postaven jako horská chata. Původně sloužil turistům a horolezcům, kteří hledali útočiště před nepříznivými povětrnostními podmínkami v nejvyšších horách Krkonoš.

V roce 1928 byla chata kompletně přestavěna a přeměněna na hotel. Od té doby se stal oblíbeným cílem turistů z celého světa, kteří ocenili nejen jeho nádhernou polohu v srdci krkonošského národního parku, ale také vysoce kvalitní ubytování a prvotřídní služby.

V průběhu let se hotel Horní dvůr často stával místem pro pořádání společenských akcí, konferencí a seminářů. V současné době nabízí modernizované pokoje a apartmány s veškerým komfortem a luxusní wellness centrum, které je ideálním místem pro relaxaci po dni stráveném v krásné přírodě Krkonoš.

Hotel Horní dvůr si dodnes udržuje svou tradici pohostinnosti a profesionálnosti a těší se stálým hostům i novým návštěvníkům.

Popis pokojů a služeb

Hotel Horní Dvůr nabízí širokou škálu pokojů a služeb, které jsou přizpůsobeny potřebám každého hosta. Naše pokoje jsou moderně zařízené a poskytují maximální komfort a relaxaci pro vaše pobyt v krásném prostředí Krkonošských hor. K dispozici máme jedno- až čtyřlůžkové pokoje s výhledem na okolní přírodu nebo s výhledem na horské panorama, které udělají váš pobyt nezapomenutelným zážitkem.

Kromě toho nabízíme také širokou škálu služeb jako například wellness centrum, kde si můžete užít masáže, saunu, parní lázeň a další procedury. Pro sportovnější typy hostů je možné využít naše tenisové kurty nebo fitness centrum.

Pro posilnění těla i ducha se můžete vydat do naší restaurace, kde si můžete vychutnat lahodné regionální speciality i mezinárodní kuchyni.

Hotel Horní Dvůr je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci v prostředí krásné přírody Krkonošských hor.

Restaurace a stravování

Restaurace a stravování v hotelu Horní dvůr vám nabízí nejen nádherný výhled na okolní krkonošskou krajinu, ale také široký výběr chutné domácí kuchyně. Od tradičních českých jídel po mezinárodní speciality, každý si u nás najde to své. Navíc, naše restaurace je otevřená jak pro hosty ubytované u nás, tak i pro veřejnost. Přijďte ochutnat a poznat atmosféru hotelu Horní dvůr!

Aktivity v okolí hotelu

Aktivity v okolí hotelu Horní dvůr

Hotel Horní dvůr se nachází v malebné krajině Krkonošského národního parku. Jeho okolí tak nabízí množství možností pro aktivní trávení volného času. Po celý rok zde najdete nespočet turistických stezek, cyklostezek a lyžařských areálů.

V letním období si můžete užít krásné přírody na pěších výletech, horských túrách nebo na kole. V zimě pak čekají na lyžaře kvalitní sjezdovky a běžecké trasy. K dispozici jsou také možnosti jízdy na koni, rybaření nebo adrenalinové aktivity jako je např. lanový park.

Pokud preferujete kulturní zážitky, v okolí hotelu najdete řadu historických památek a muzeí, které připomínají bohatou historii tohoto území.

Pro milovníky wellness a relaxace je k dispozici blízké lázeňské město s termálním koupalištěm a saunovým světem.

Pobyt v hotelu Horní dvůr spojený s aktivitami v okolní překrásné příslovečné př írodě je ideálním způsobem, jak si dopřát odpočinek a nabrat nové síly.

Ceny a rezervace

Ceny a rezervace v hotelu Horní Dvůr v Krkonoších

Závěr a doporučení pro návštěvníky

Závěr a doporučení pro návštěvníky

Pokud plánujete pobyt v překrásných Krkonoších, rozhodně nezapomeňte zahrnout do svého itineráře návštěvu hotelu Horní Dvůr. Tento elegantní a moderní hotel nabízí jedinečné pohodlí a luxusní ubytování na úpatí nejvyšší hory v České republice - Sněžky.

V místnosti Hotelu Horní Dvůr se budete cítit jako doma s rodinnou atmosférou, ale s prvotřídním servisem. Kromě okouzlujícího prostředí jsou hosté zde obklopeni nádhernou přírodou, kde lze podnikat sportovní aktivity, turistiku nebo si jen tak odpočinout a užít si klid.

Navíc je personál hotelu velmi pozorný a ochotný k pomoci s jakýmkoli dotazem či problémem. Takže pokud hledáte dokonalý pobyt v horách, nedaleko od lyžařských středisek a turistických atrakcí, Hotel Horní Dvůr je tou správnou volbou pro Vás.

Nerozhodujte se dlouho a rezervujte si již dnes ubytování v tomto krásném hotelu!

Publikováno: 31. 05. 2023

Kategorie: cestování

Autor: Ludmila Vojtěchová

Tagy: hotel horní dvůr | hotel v krkonoších