Užijte si luxusní pobyt v historickém Havlíkův dvůr - hotel s bohatou tradicí!

Havlikuv Dvur

Úvodní informace o hotelu Havlíkův dvůr

Vítejte v hotelu Havlíkův dvůr! Nachází se v malebné jihočeské obci, která je obklopena krásnou přírodou. Hotel nabízí velké množství komfortních a moderně zařízených pokojů, které jsou ideálním místem pro relaxaci a odpočinek. K dispozici je zde také restaurace s bohatým výběrem místních specialit, wellness centrum a další služby, aby vaše pobyt byl co nejpříjemnější. Pokud hledáte místo pro dovolenou nebo pracovní cestu, hotel Havlíkův dvůr je tou správnou volbou.

Historie hotelu a jeho význam pro město

"Historie hotelu Havlíkův dvůr se táhne až do 18. století, kdy byla založena původní usedlost. V průběhu let se však památný objekt postupně rozrůstal a proměnil se v luxusní hotel s dokonalým servisem a krásným interiérem.

Havlíkův dvůr je jednou z nejdůležitějších budov města, která přináší turisty z celého světa. Hotel je znám svou historií i širokou škálou služeb, jako jsou například masáže, wellness či gastronomické zážitky. Jeho význam pro město spočívá především v tom, že přináší ekonomický růst a podporuje turistický ruch.

Být hostem Havlíkova dvora je nejenom nádherným zážitkem, ale také cennou pamětí na historii tohoto krásného místa."

Popis pokojů a vybavení hotelu

Popis pokojů a vybavení hotelu Havlíkův dvůr:

Pokojové typy v hotelu Havlíkův dvůr jsou navrženy pro uspokojení potřeb každého hosta. Nabízíme standardní pokoje, apartmány a rodinné pokoje. Všechny pokoje jsou vkusně a moderně zařízeny, aby Vaše pohodlí bylo zajištěno.

Vybavení pokojů zahrnuje klimatizaci, TV s plochou obrazovkou, minibar, trezor a rychlé Wi-Fi připojení k internetu. Koupelny jsou prostorné a vybavené sprchovými kouty nebo vanami. V některých pokojích nabízíme také terasu nebo balkón s výhledem na krásné okolní krajinu.

V hotelu se nachází restaurace s venkovní terasou, která nabízí široký výběr chutné české i mezinárodní kuchyně. K dispozici je také wellness centrum s finskou saunou, relaxační místností a masážemi.

Přijďte si užít svůj pobyt v našem hotelu Havlíkův dvůr a užijte si atmosféru klidného venkovského prostředí spolu s moderním komfortem našich pokojů.

Gastronomická nabídka a restaurace v hotelu

Havlíkův dvůr se pyšní skvělou gastronomickou nabídkou a restaurací, která splní každé vaše kulinařské přání. Užijte si nezapomenutelný zážitek v naší elegantní restauraci s moderním prostředím a nádherným výhledem na okolní krajinu. Naše špičkové kuchařské týmy připravují jídla z čerstvých místních surovin, aby vám nabídli autentickou chuť regionálního jídla. Navštivte nás a ochutnejte speciality našeho hotelu Havlíkův dvůr!

Wellness a sportovní vyžití v hotelu

Pro relaxaci a posílení těla během pobytu v hotelu Havlíkův Dvůr nabízíme širokou škálu wellnessových a sportovních aktivit. Užijte si regenerační procedury v našem moderním wellness centru s vířivkou, saunou a masážemi. Pro ty, kteří preferují aktivní odpočinek, jsou k dispozici tenisové kurty, fitness centrum a cyklistické stezky v okolí hotelu. Vychutnejte si svůj pobyt plný pohody a zdraví s naší nabídkou wellnessových a sportovních služeb.

Okolí hotelu a turistické atrakce v blízkosti

Okolí hotelu Havlíkův Dvůr nabízí mnoho možností pro turistické výlety a zábavu. Nachází se zde krásné přírodní scenérie, jako je například přírodní park České středohoří nebo skalní útvary v oblasti Tiských stěn. Milovníci historie si mohou užít návštěvu hradu Hazmburk s velkolepým výhledem na okolní krajinu. Pro rodiny s dětmi je ideálním cílem zoologická zahrada v Ústí nad Labem nebo aquapark Aquadrom Most se skvělými tobogány a dalšími atrakcemi. Večer pak můžete navštívit kulturní akce v hotelovém divadle nebo si zajít do nedalekých restaurací a ochutnat místní speciality.

Závěrečné hodnocení a doporučení pro ubytování v hotelu Havlíkův dvůr.

Po pobytu v hotelu Havlíkův dvůr jsou naše dojmy velmi pozitivní. Hotel nabízí skvělé vybavení a kvalitní služby, které přispěly ke komfortu a pohodlí naší dovolené.

Personál byl velmi přátelský a ochotný nám pomoci s jakýmkoliv dotazem nebo problémem. Pokoje byly prostorné, čisté a dobře vybavené, což nás učinilo velmi spokojenými.

Co se týče stravování, restaurace v hotelu nabízela širokou škálu jídla, včetně tradičních českých specialit a mezinárodních chutí. Všechna jídla, která jsme ochutnali, byla skvěle připravena a chutnala nám.

Celkově můžeme doporučit hotel Havlíkův dvůr s plným přesvědčením. Jeho atraktivní poloha v blízkosti krásného města Kutné Hory je dalším bonusem pro ty, kteří hledají pohodlné a kvalitní ubytování ve středních Čechách.

Publikováno: 08. 06. 2023

Kategorie: cestování

Autor: Marius Kyralová

Tagy: havlikuv dvur | hotel