Wisla Aquapark - Vodní dobrodružství v polském srdci Beskyd

Wisla Aquapark

Úvod do Wisla Aquaparku

Pokud se chystáte na dovolenou v Polsku a hledáte způsob, jak se osvěžit za horkých letních dní, určitě byste měli navštívit Wisla Aquapark. Tento moderní aquapark nabízí spoustu zábavy pro celou rodinu - od adrenalinových skluzavek pro dospělé až po bazénové atrakce pro děti. V návštěvě Wisla Aquaparku si užijete nejen relaxaci, ale i aktivní odpočinek ve vířivých vanách a saunách. Pokud tedy plánujete svou dovolenou v polském městě Wisła, rozhodně nezapomeňte navštívit tento úžasný akvapark!

Vybavení a atrakce v aquaparku

Vybavení a atrakce v Aquaparku Wisla

Aquapark Wisla nabízí širokou škálu vybavení a atrakcí pro návštěvníky všech věkových kategorií. Zde si můžete užít celodenní zábavu a relaxaci se svými přáteli a rodinou.

Mezi nejatraktivnější atrakce patří například kamikadze skluzavka, divoká řeka, bazény s umělými vlnami, tobogány s různými úrovněmi obtížnosti a mnoho dalších. Pro ty odvážnější jsou k dispozici také adrenalínové tobogany s propadem nebo nebezpečné skákací desky.

Aquapark disponuje moderním wellness centrem s vířivkami, saunou, parním lázněm a solnou jeskyní, kde najdete maximální odpočinek pro tělo i mysl.

Pro děti jsou navíc připraveny speciální bazény s hračkami a herním parkem plným her a soutěží. K dispozici jsou také profesionálně vedené aqua fitness kurzy pro dospělé i děti.

Navštivte Aquapark Wisla a zažijte vynikající dobrodružství s rodinou nebo přáteli.

Provozní doba a vstupné

Provozní doba a vstupné Wisla Aquaparku

Wisla Aquapark je skvělým místem pro zábavu a relaxaci. Provozní doba parku je od pondělí do pátku od 10:00 do 22:00 hodin a o víkendech od 9:00 do 22:00 hodin. Vstupné se liší v závislosti na věku a dni v týdnu, ale i přesto si každý určitě najde cestu, jak si užít vodní atrakce bez ohledu na rozpočet. Pro děti mladší než 3 roky je vstup zdarma, dospělí zaplatí vstupné od 27 PLN (cca 155 Kč) a studenti na prezentaci platného studentského průkazu se dostanou dovnitř za sníženou cenu. Přijďte navštívit Wisla Aquapark a užijte si nezapomenutelný den plný adrenalinových zážitků!

Možnosti ubytování v okolí Wisla Aquaparku

Pokud hledáte ubytování v blízkosti Wisla Aquaparku, máte na výběr z mnoha možností. V okolních obcích a městech najdete k dispozici luxusní hotely, útulné penziony i cenově dostupné hostely. Ubytování se nachází v klidných čtvrtích s bezproblémovým přístupem k aquaparku i ostatním turistickým atrakcím v okolí.

Pro ty, kteří hledají vyšší komfort a více soukromí, jsou vhodná např. čtyřhvězdičkové hotely s prostornými pokoji a wellness centry. Pokud si chcete připlatit za okouzlující panoramatické výhledy na okolní hory, pak byste mohli zvážit nabídky stylových horských chat a vil.

Na druhou stranu pro ty, kdo se chtějí ubytovat levněji, nebojte se spojit s některým z početných hostelských zařízení poblíž Aquaparku Wisła. Tyto ubytovny nabízejí pohodlné prostředky za rozumné ceny a jsou vhodné jak pro jednotlivce tak pro skupiny návštěvníků.

Ať už si zvolíte jakékoli ubytování v okolí Wisla Aquaparku, díky jeho skvělé poloze si užijete nezapomenutelnou dovolenou plnou zábavy a odpočinku.

Další zajímavá místa v blízkosti Wisly

Pokud se vám líbí Wisla Aquapark, jistě oceníte i další zajímavá místa v okolí! Přibližně 30 km od Wisly se nachází město Bielsko-Biała, které je známé svou architekturou a kulturním dědictvím. V této oblasti rovněž lze navštívit pohoří Beskydy a národní park Žywiec, který nabízí nádhernou přírodu a zajímavé turistické trasy. Pokud máte rádi sportovní aktivity, určitě nevynechejte ski areál Skrzyczne, který se nachází nedaleko Wisly. Zkrátka oblast kolem Wisly nabízí spoustu skvělých zážitků pro každého!

Závěr a doporučení pro návštěvu Wisla Aquaparku

Závěr a doporučení pro návštěvu Wisla Aquaparku

Pokud hledáte zábavu a relaxaci v blízkosti polského města Wisła, pak návštěva tamního aquaparku je skvělou volbou. Po celodenním brouzdání se ve vodě si můžete odpočinout v lázních nebo posilovat vaše tělo ve fitness centru.

Pro maximální zážitek z pobytu v Wisla Aquaparku doporučujeme navštívit více než jeden den. Pokud se rozhodnete zůstat déle, máte možnost ubytování v hotelu uvnitř areálu aquaparku s krásnými panoramatickými výhledy na okolní hory.

Ať už jsou vaše preference plavání, tobogány nebo saunování, Wisla Aquapark nabízí bohaté vyžití pro každého návštěvníka. Vyzkoušejte také restauraci a bary na místě, které nabízejí široký výběr jídla a pití.

Využijte této jedinečné příležitosti k odpočinku a pobavení. Navštivte Wisla Aquapark již dnes!

Publikováno: 01. 06. 2023

Kategorie: cestování

Autor: Marius Kyralová

Tagy: wisla aquapark | aquapark v polském městě wisła